Šeštadienį, Vasario 1 dieną Kauno lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) varžybos, kuriose dalyvavo Vilniaus universiteto komanda. Tai vienas iš startų, kai studentai galėjo vykdyti normatyvus į Lietuvos čempionatą, kuris vyks Klaipėdoje vasario 21- 22 dienomis. Vilniuje vis dar vyksta maniežo rekonstrukcija, tad sostinės sportininkai treniruojasi lauke arba uždarose salėse, todėl varžybos Kaune leido prisiminti sporto manieže specifiką.

60 metrų rungtyje startavo 43 dalyvės. medicinos fakulteto I kurso studentė Gunda Jakimavičiūtė pateko į finalą ir iškovojo bendrą 7 vietą su 7,78 s rezultatu. Vaikinų 60 metrų bėgime 19 vietą iškovojo Filosofijos fakulteto antrakursis Nojus Budavičius ( 7,25 s), o 17 vietą -  Fizikos fakulteto antro kurso magistrantas Rokas Silkinis (7,22 s), abu sprinteriai įvykdė Lietuvos čempionato normatyvą. Šioje rungtyje dalyvavo 49 sprinteriai.

400 metrų moterų bėgime 5 vietą iškovojo Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto pirmakursė Hanna Zikeyeva (rezultatas 1.00,23 min.), Istorijos fakulteto pirmakursė Ingrida Sinkevičiūtė liko 17 pozicijoje (rezultatas 1.03,73 min).

800 metrų vaikinų bėgime Verslo mokyklos trečiakursis Evaldas Luneckas finišavo 7, jo rezultatas 2.03,37 min., 3000 m rungtyje Filosofijos fakulteto alumnas Jaunius Strazdas užėmė 4 vietą, jo rezultatas 9.05,3 min., 1500 metrų distancijoje Filosofijos fakulteto antro kurso magistrantas Gediminas Janušis užėmė 13 vietą rez. 4.25,45 min., Chemijos ir geomokslų fakulteto pirmakursis Linas Šinkūnas 1500 m finišavo per 4.34,32 min.

Rutulio stūmime moterų tarpe Eglė Zarankaitė liko 4 vietoje, o Lina Surgėlaitė užėmė 9 vietą. Abi sportininkės studijuoja Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Sveikiname sportininkus bei trenerę Jūratę Armonienę!

Vasario 15 dieną Kaune vyks Lietuvos universitetų žiemos čempionatas, kuriame startuos mūsų pajėgiausi atletai.
Linkime jiems greitų bėgimų, tolimų šuolių bei metimų.

Detalesni varžybų rezultatai lengvoji.lt
Varžybų nuotraukų albumas LLAF Facebook