Sausio 27 dieną VU krepšininkai sužaidė paskutines Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) 2019-2020 metų reguliariojo čempionato varžybas, kuriose kovojo dėl pirmosios vietos Rytų pogrupyje prieš Lietuvos sporto universitetą (LSU).

52634590 2497384080303281 8013192111316795392 oVykusios rungtynės aptartos lskl.lt svetainėje: "Čia iki pat paskutinių sekundžių intriga virė tarp namuose rungtyniavusių Vilniaus universiteto (VU) studentų ir svečių iš Kauno, praėjusio sezono vicečempionų Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkų. Visi žinojo, kad pergalės kaina didžiulė – pirma vieta grupėje.

Iki dvikovos pabaigos likus šiek tiek daugiau nei 3 minutėms VU minimalia persvara buvo priekyje – 80:79, tačiau netrukus tritaškį smeigė ir savo ekipą į priekį išvedė Rokas Masiulis – 82:80. Jis inicijavo LSU spurtą ir po kelių akimirkų kauniečiai trūktelėjo į priekį 8 taškais – 89:81 ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

Galiausiai po rungtynių pabaigą skelbiančios sirenos švieslentėje degė LSU naudai palankus rezultatas – 91:84 (21:21, 21:25, 26:17, 23:21).

LSU į pergalę vedė 17 taškų pelnęs Tomas Rimša ir 16 taškų surinkęs Rokas Mačiulis. Žygimantas Jocys pridėjo 13 taškų (8 rez. perd.), Modestas Paulauskas – 11 (12 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas – 10 tšk.

Vilniečius bandė gelbėti du daugiau nei pusę komandos taškų pelnę žaidėjai: Vytautas Saulis – 26 taškai (7 atk. kam., 27 naud. balai) ir Dominykas Bučas – 25 tšk. (10 atk. kam.)."

Vilniaus universiteto krepšininkai, užėmę antrąją vietą Rytų pogrupje, atkrintamosiose varžybose susitiks su KTU krepšininkais, kurie Vakarų pogrupyje užėmė trečiąją vietą. Kadangi Universiteto komanda užėmė aukštesnę vietą savo grupėje, pirmosios iš dvejų rungtynių vyks Vilniuje, namų aikštėje, vasario 3 dieną. 19.15 val.. Antrasis susitikimas su varžovais iš KTU vyks vasario 10 d. Kaune. Į tolimesnį etapą pateks komanda, kurios bendras abiejų varžybų taškų santykis bus palankesnis, todėl bus kovojama dėl kiekvieno taško. VU vaikinų rinktinės treneris Rimantas Kaminskas patvirtino, kad laukia sunkios varžybos, o sirgalių palaikymas VU komadai bus labai svarbus.

Straipsnis parengtas remiantis www.lskl.lt informacija