Gruodžio 14 d., šeštadienį vykusiose VU Rektoriaus taurės merginų krepšinio 3X3 varžybose dalyvavo keturių Universiteto fakultetų merginų komandos: Filologijos, Medicinos, Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetai bei Gyvybės mokslų centro merginos.

Aukso medalius iškovojo Gyvybės mokslų centro komanda, kurią sudarė studentės Aurelija Putramentaitė, Kornelija Rauduvytė, Patricija Sribikytė ir Brigita Duchovska, finale rezultatu 21:7 įveikusi antrą vietą užėmusias Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (EVAF) krepšininkes: Raimondą Klikūnaitę, Arnę Guobą Ramanauskaitę, Beatričę Brazaitytę ir Živilę Mackevičiūtę.

DSC 0049DSC 0196

Bronzos medaliai atiteko Medicinos fakulteto studentėms - Inai Mylko, Modestai Domeikaitei, Selinai Kosovskai ir Viktorijai Matulevičiūtei - mažajame finale rezultatu 12:5 nugalėjusioms Filologijos fakulteto komandą, kuriai puikiai atstovavo Eglė Turakevičiūtė, Elžbieta Gulbinovič, Gabrielė Arlauskaitė ir Gabrielė Grinevičiūtė.

Visos tarpfakultetinių merginių 3x3 krepšinio varžybų dalyvės buvo apdovanotos universiteto prizais. Gallima paminėti, jog laimėtojų komandos dauguma - Vilniaus universiteto merginų rinktinės narės - Aurelija, Patricija ir Kornelija - galbūt todėl merginoms taip gerai sekėsi įveikti varžoves iš kitų fakultetų, kur didesnio pasipriešinimo buvo sulaukta iš EVAF komandos, kurioje žaidė dvi VU rinktinės narės - Arnė Guoba ir Beatričė. Varžybų koordinatorė, trenerė Loreta Berūkštienė džiaugiasi savo auklėtinių sėkme bei Medicinos ir Filologijos fakultetų merginų iniciatyva suburti komandas.

DSC 0379DSC 0388

Nuotraukų albumas