Gruodžio 11 d. Kaune įvyko Lietuvos sporto universiteto studentų atvirosios lengvosios atletikos žiemos pirmenybės Z. Šveikausko ir A. Stanislovaičio taurėms laimėti. Varžybose dalyvavo ir Vilniaus universiteto lengvaatlečiai bei užėmė prizines vietas.

IMG 20191211 204028Medicinos fakulteto (MF) pirmakursė Gunda Jakimavičiūtė 60 m distancijoje pelnė bronzos medalį, ją įveikusi per 7.80 s. Vyrų grupėje šioje distancijoje bėgo Fizikos fakulteto (FF) studentas Rokas Silkinis (12 vt., 7.21 s), Filosofijos fakulteto (FsF) antrakursis Nojus Budavičius (13 vt., 7.30 s), Chemijos ir geomokslų fakulteto (ChGF) studentas Nikas Katkevičius (19 vt., 7.41 s), Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (EVAF) antrakursis Karolis Čipkus (25 vt., 7.51 s), Mstematikos ir informatikos fakulteto (MIF) ketvirtakursis Ernestas Šostakas, Marius Gaižauskas (FsF) ir Martinas Kaminskas.

Moterų grupės 300 m distancijoje Hanna Zikeyeva (EVAF) tapo bronzos medalio laimėtoja (43.53 s). Istorijos fakulteto pirmakursė Ingrida Sinkevičiūtė liko 4-oje pozicijoje (44.08 s), o Kotryna Kairytė (MF) - 12-oje (47.81 s). Vyrų grupėje bėgo Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (TSPMI) studentas Dominykas Kaminskas (21 vt., 42.35 s) ir Martinas Kaminskas.

Moterų grupės 600 m bėgimo rungtyje Hanna Zikeyeva užėmė 4-ąją vietą, nubėgusi per 1:41.01 min.

Vyrų grupės 1000 m įveikė trys VU studentai: Verslo mokyklos studentas Evaldas Luneckas, pelnęs bronzos medalį (2:39.84 min.), Linas Šinkūnas (ChGF, 11 vt., 2:48.92 min.) ir Martynas Žukauskas ( ChGF, 18 vt., 2:58.24 min.).IMG 20191211 204028

3000 m distancijoje rungėsi FsF absolventas Jaunius Strazdas, iškovojęs bronzos medalį (9:14.99 min.) ir FsF magistrantas Gediminas Janušis, likęs 5-oje pozicijoje (9:45.86 min.).

Bronzinėsmis tapo VU vaikinų ir merginų estafetės komandos: 800 m + 600 m + 400 m + 200 m estafetiniame bėgime Universitetui atstovavo Hanna Zikeyeva, Gunda Jakimavičiūtė, Kotryna Kairytė ir Ingrida Sinkevičiūtė (moterų grupė, 6:04.37 min.) bei Evaldas Luneckas, Jaunius Strazdas, Linas Šinkūnas ir Olegas Ivanikovas (vyrų grupė, 5:01.16 min.).

Varžybose taip pat dalyvavo rutulio stūmimo atstovai: Lina Surgėlaitė (TSPMI) užėmė 6-ąją vietą (10.77 m) bei Martynas Alekna (MIF). Ernestas Šostakas dalyvavo šuolio į tolį rungtyje.

Sveikiname VU lengvaatlečius bei rinktinės trenerę doc. Jūratę Armonienę su puikiais pasiekimais ir sėkminga 2019-ųjų metų pabaiga!