Lapkričio 28 – gruodžio 1 dienomis, penkiolikos metų jubiliejų švenčiančiose Baltijos miestų sąjungos aerobinės gimnastikos varžybose „Klaipėda Open“, Vilniaus Universiteto rinktinė pasipuošė sidabro medaliais.

Varžybų metu teko rungtis su dalyviais iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos, Švedijos, Suomijos ir Didžiosios Britanijos. Suaugusiųjų grupinio pratimo rungtį atstovavo penkios Universiteto studentės: Medicinos fakulteto magistrantės Augustė Riklikaitė ir Ana Koniuchovaitė, antrakursė Gabija Pikturnaitė, Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto antrakursė Gabija Lukoševičiūtė ir alumnė Paulina Launagaitė. Tuo tarpu mišrios poros rungtyje pasirodė Gabija Pikturnaitė ir Fizikos fakulteto doktorantas Edvinas Navakauskas.

Sveikiname studentus bei jų trenerę Teresę Gritėnienę!

IMG 20191201 165833IMG 20191201 171420