Lapkričio 26 d. VU Sveikatos ir sporto centre startavo Show dance užsiėmimai. Show dance yra vienintelis šokio stilius, neturintis taisyklių. Jame susipina hip hop, house, locking, popping, net baleto, tautinių ar sportinių šokių stiliai. Vienintelis kriterijus - sukurti šou ir taip papasakoti istoriją. Todėl šiame stiliuje naudingi tiek akrobatiniai triukai, tiek didelė šypsena ir net charakteris.

DSC 0350 resultBuriamos VU Show dance grupės vadovė Raminta yra Verslo mokyklos pirmo kurso studentė, kuri dega noru šokti ir kurti. Šokių pasaulyje Raminta sukasi nuo šešerių metų. Metus šoko baletą, penkerius - tautinius šokius, dvejus metus Show Dance Competitive Team Modus Dance studijoje. Tačiau Raminta pati save priskiria basement dancer kategorijai. Studentės patirtį praturtina ir septyneri metai muzikos mokykloje bei ketveri metai teatro studijoje Žmogonai.

"Laukiami visi! Tie kurie nori tobulėti, išreikšti ar pažinti save, pasportuoti, įsitraukti į Universiteto gyvenimą, šokti rungtynėse ar net čempionatuose", - prisijungti prie šokių grupės kviečia Raminta.