Praėjusį semestrą įvykusi 8 savaičių iššūkio programa kartu su VU Sveikatos ir sporto centro trenere Justina sulaukė didelio dėmesio Universiteto studenčių tarpe - atrankos būdu programoje dalyvavusios merginos lankėsi treniruoklių salėje, grupiniuose užsiėmimuose, konsultavosi su trenere bei tobulino sporto pratimų įgūdžius, taip gilindamos sveikos gyvensenos žinias.

Kadangi dėl kokybiškos priežiūros ir konsultavimo palaikymo užsiėmimų metu ne visos norinčios galėjo sudalyvauti programoje, nuo lapkričio 26 d. skelbiame 4 savaičių iššūkį.

active beautiful blond 866370

Tad jei TU:

- nori išmokti taisyklingai sportuoti, nekenkiant sau;

- vis pritrūksti motyvacijos nueiti į sporto salę;

- nori susirasti bendraminčių draugių;

- nori pagerinti sveikatos, miego bei kasdienės savijautos būklę;

- o prie Kūčių stalo be sąžinės graužaties išragauti visus 12 patiekalų

turime TAU pasiūlymą!

Mes siūlome:

- nemokamas treniruotes* antradieniais ir ketvirtadieniais, 16.00 val. (1 valandos trukmės);

- priežiūrą ir konsultacijas su trenere Justina;

- uždarą grupę soc. tinkle, kurioje dalinsimės savo patirtimis ir semsimės įkvėpimo.

* įsigijus mėnesinį treniruoklių salės leidimą (5 Eur)

Jei susidomėjai, TAVĘS prašome:active adult athlete 863977

- nebijoti išbandyti kažką naujo;

- atsinešti gerą nuotaiką;

- nuoširdžiai ir uoliai lankyti treniruotes.

Projekto trukmė - 4 savaitės

Pradžia - lapkričio 26 d.

Pabaiga - gruodžio 19 d.

Atrinktų dalyvių skaičius - 10

Kadangi projekto dalyvių skaičius ribotas, visų susidomėjusių iki  lapkričio 21 d., 12.00 val. prašytume užpildyti trumpą registracijos formą:

REGISTRACIJA

Atrinktas dalyves informuosime asmeniškai.

Mesk sau 4 savaičių iššūkį kartu su VU Sveikatos ir sporto centru ir trenere Justina!