Lapkričio 9 dieną Kaune, sporto mokyklos “Gaja” šaudykloje vyko Lietuvos studentų kulkinio šaudymo čempionatas. Čempionate dalyvavo 5 Lietuvos universitetų komandos. Sportininkai varžėsi vaikinų ir merginų grupėse pneumatiniu šautuvu (PŠ - 10) ir pneumatiniu pistoletu (PP - 40) rungtyse.

Susumavus visus rezultatus komandinėje įskaitoje, Vilniaus universiteto komanda pelnė II-ąją vietą (57 taškai). Šių metų čempionais tapo Vytauto Didžiojo universiteto studentai, surinkę 66 taškus, o III-oji vieta (55 taškai) atiteko Lietuvos sporto universiteto komandai.

Individualioje įskaitoje puikiai pasirodė Fizikos fakulteto antro kurso studentė Gabrielė Rankelytė, nugalėjusi pneumatinio pistoleto rungtyje. Gabrielės sesuo, Filosofijos fakulteto pirmakursė Greta, toje pačioje rungtyje liko antroje vietoje, nusileidusi tik trimis taškais.  Beje, seserys yra Lietuvos rinktinės narės ir šiemet dalyvavo Europos čempionatuose pneumatiniais ir mažo kalibro ginklais, kur sėkmė labiau šypsojosi Gabrielei - abiejuose čempionatuose jaunimo grupėje ji užėmė 4-ąsias vietas. Be to Gabrielė šiemet iškovojo Lietuvos suaugusių asmeninio čempionato auksą, šaudant pneumatiniu pistoletu, o Greta toje pačioje rungtyje pasidabino bronzos medaliu.

Studentų čempionate gerai pasirodė ir Filosofijos fakulteto pirmakursė Martyna Džapbarovaitė (PŠ rungtis) bei trečiakursė Emilija Kumpikevičiūtė (PP rungtis) - nors studentės liko šalia prizininkių trejeto, svariai prisidėjo prie puikaus komandinio pasiekimo.