Spalio 23 - 24 d. VU stadione startavo šių mokslo metų tarpfakultetinės Rektoriaus taurės futbolo varžybos. Šiais metais jose dalyvauja ir savo fakulteto garbę gina 8 komandos.

Trečiadienio vakare, susitikus keturiems fakultetams, Chemijos ir geomokslų fakultetas, rezultatu 6:5, nugalėjo Teisės fakulteto futbolininkus. Po jų žaidę Medicinos fakulteto ir Matematikos ir informatikos fakulteto studentai mačą baigė lygiosiomis - 4:4.

Ketvirtadienį kovas tesė likę keturi fakultetai: Fizikos fakultetas triuškinamai įveikė Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto komandą, rezultatu 10:1, o Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas šventė pergalę prieš Komunikacijos fakultetą, užbaigę mačą 11:5.

Varžybų akimirkos

Artimiausios varžybos - lapkričio 4 d., kur 18.00 val. VU stadione kovas tęs Matematikos ir informatikos fakulteto studentai prieš Komunikacijos fakulteto komandą, o 18.45 val. Teisės fakulteto futbolininkai žais su Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto komanda.

Artėjančių varžybų tvarkaraštis

DSC 0001