Vilniaus universiteto futbolo rinktinė su treneriais Rimantu Turskiu ir Edvardu Malkevičiumi priešaky, žingsniuoja pirmyn Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) čempionate. Praėjusią ir šią savaitę žaista dvejose varžybose: iškovota viena pergalė, kitos rungtynės baigėsi lygiosiomis.

DSC 0123

Spalio 17 d. VU studentai 3:0 įveikė Vilniaus Gedimino technikos universiteto komandą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto magistrantas Franc Nebeolisah, vieną – to paties fakulteto ketvirtakursis Artūras Karasiovas. Galima pastebėti, jog šių rungtynių baigtis buvo išspręsta per pusę pirmojo kėlinio, kai VU pelnė antrąjį įvartį. Likusi dvikovos dalis tapo formalumu.

„Be abejo, nesinorėjo lėkti išdegusiomis akimis ir rizikuoti. Žaidėme taip, kaip reikalavo situacija. Apskritai, esu patenkintas ir rungtynėmis, ir rezultatu“, – po varžybų mintimis dalinosi VU komandos treneris R. Turskis.

Spalio 22 d. Kaune įvykusiose rungtynėse tarp Vytauto Didžiojo universiteto komandos (VDU) ir VU, nugalėtojas nepaaiškėjo: VDU įvartį pelnė pirmojo kėlinio pabaigoje, o besibaigiant dvikovai, į jį atsakė Medicinos fakulteto studentas Povilas Kalimavičius. Nuo pat susitikimo pradžios Vilniaus universiteto studentai žaidė pirmuoju numeriu ir nuo pat susitikimo pradžios buvo geresnė komanda aikštėje.

„Jei atvirai, tai nepamenu, kada turėtumėm tokią milžinišką persvarą ir taip nesugebėtumėm realizuoti progų. Šis kartas toks, kai lengviau išvardinti žaidėjus, kurie neturėjo progos nei turėjo. Be to, po dvikovos nelabai ką turėjau pasakyti savo komandai, nes ji žaidė tikrai gerai“, – po rungtynių sakė treneris R. Turskis.

Paskutinės I-ojo rato LSFL čempionato rungtynės Vilniaus universiteto rintkinei įvyks Šiauliuose spalio 29 d., 19.00 val. prieš Šiaulių universiteto komandą.