Spalio 12 d. Anykščių raj., Svėdasų kaime finišavo 6-ojo pagarbos bėgimo Algimanto apygardos partizanų kovų takais dalyviai. Šis bėgimas dedikuotas apygardos vado Antano Starkaus-Mončio 100-osioms gimimo metinėms paminėti.

IMG 20191012 131959 1Bėgimo dalyviai Šimonių girios takais įveikė 8,5 km distanciją, startuojant nuo Priegodo ežero ir finišuojant Svėdasų kaimo Laisvės gynėjų aikštėje. Lietingas ir vėjuotas oras nesutrukdė Vilniaus universiteto bėgikams įveikti atstumą.

Greičiausiai trasą įveikė Filosofijos fakulteto absolventas Jaunius Strazdas, 3-ąją vietą užėmė Verslo mokyklos studentas Evaldas Luneckas, o 4-oje pozicijoje finišavo alumnas D. Luneckas. Likusieji VU bėgikai - R. Tamulevičius, M. Kaminskas, D. Jurkynas - pateko į pirmąjį penkioliktuką.IMG 20191012 130458

Merginų tarpe greičiausia buvo Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto pirmakursė Hanna Zikeyeva, 2-oji vieta atiteko Medicinos fakulteto studentei Kotrynai Kairytei.

Iš viso bėgime dalyvavo 132 dalyviai, o juos apdovanojo Lietuvos Respublikos Seimo narys Audronius Ažubalis, Svėdasų seniūnas bei Anykščių meras. Šaulių sąjunga dalyvius vaišino kareiviška koše.

Dėkojame pagarbos bėgimo organizatoriams, VU bėgikams bei jų trenerei doc. Jūratei Armonienei.