Rugsėjo 30 d., prieš pirmąsias šių mokslo metų naujo Lietuvos studentų futbolo lygos sezono rungtynes, Vilniaus universiteto futbolo komanda buvo apdovanota sidabro medaliais už pasiekimus praėjusiame sezone. Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (EVAF) studentas Marius Šalkauskas buvo apdovanotas kaip geriausias komandos žaidėjas, o visa VU komanda bei jos treneriai - Rimantas Turskis ir Edvardas Malkevičius – vicečempionams skirta taure bei medaliais. Apdovanojimus įteikė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius.

Iškart po apdovanojimų mūsiškiai stojo į kovą su Lietuvos sporto universiteto komanda ir vakarą užbaigė bei naują sezoną pradėjo pergale, rezultatu 2:0!

71747338 2849163005116704 5473367873751613440 o

„Iš tikrųjų, labai aukšta sparta prasidėjo rungtynės. Savo asistento Edvardo Malkevičiaus net paklausiau: įdomu, kiek tai truks?“, – po rungtynių sakė VU treneris R. Turskis.

Nepaisant visą dieną lijusio lietaus, futbolininkų tikslių perdavimų procentas buvo aukštas, tačiau pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Po pertraukos LSU studentai pristabdė, o VU visiškai perėmė iniciatyvą bei pradėjo kurti progas, kokių nebuvo iki pertraukos. Per paskutines 20 žaidimo minučių EVAF studentas Artūras Karasiovas po standartinės situacijos galva nukreipė kamuolį į vartus bei tapo pirmojo naujojo sezono įvarčio autoriumi.

„Tikrai nedažnai mušu įvarčius galva“, – po dvikovos šypsojosi pirmojo įvarčio autorius.

Antrasis įvartis taip pat krito po standartinės situacijos, o jį įmušė iš gynybos atbėgęs Komunikacijos fakulteto pirmakursis Deividas Malžinskas.