Šiam rudens semestrui turime puikių pasiūlymų!

Ateik ir šok! Trijų žodžių šūkiu kviečiame tave išbandyti naujas, šį rugsėjį startuosiančias VU Sveikatos ir sporto centro veiklas.

Ketvirtadieniais, 19.00 val. LINE SOLO DANCES
images

Linijinių šokių raidai turėjo įtakos airių, škotų, afroamerikiečių, indėnų, graikų ir kitų tautų šokiai. Ča ča ča, samba, pasodoblis, salsa, merengė, svingas, disko, kantri, taip pat valsas, tango ir visi kiti šokiai gali būti šokami linijomis. Šokti labai paprasta, nes šokama po vieną, stovint linijomis. Čia nesvarbu nei amžius, nei lytis. Esate tik Jūs ir muzika. Šokti gali visi! Treneris nuosekliai rodys paprastus šokio žingsnius, kuriuos Jūs kartosite. Taip pamažu išmoksite visą žingsnių seką ir pasinersite į šokio pasaulį.

Šokti išties smagu: esate bendraminčių būryje, aktyviai leidžiate laisvalaikį ir Jūsų nuotaika puiki. Ateikite ir įsitikinsite patys!

Treniruotes ves VU Chemijos ir geomokslų fakulteto studentas Danielius, sportinių šokių klubo "Junda" treneris. Treniruotės prasidės nuo rugsėjo 19 d. Universaliojoje salėje (Saulėtekio al. 2).

Trečiadieniais, 20.00 val. SOLO LATINO

Solo latino šokiai – puiki mankšta kūnui ir protui. Pagrindiniai žodžiai, apibūdinantys treniruotes - elegancija, ritmas ir nuostabi muzika. Tai šokiai, kuriuose merginos šoka vienos, be partnerių. Šokiai kaip Ča ča ča, samba, džaivas, rumba, salsa, bačiata, leidžia aktyviai pajudėti ir išlavinti moteriškus subtilius judesius. Pirmiausia treniruočių metu išmokstama pagrindinių žingsnių ir šokio ypatumų, vėliau mokomasi šokio kompozicijų. Tai puikus būdas pasikrauti energijos bei padailinti kūno formas. Treniruočių metu ugdoma teisinga stovėsena, lavinama koordinacija. Solo latino treniruotės nereikalauja jokio ypatingo pasiruošimo.

Treniruotes ves VU Teisės fakulteto absolventė Ugnė, buvusi VU aerobinės rinktinės narė, visą gyvenimą jautųsi aistrą šokiui. Treniruotės prasidės nuo rugsėjo 25 d. Universaliojoje salėje (Saulėtekio al. 2).

Pirmosios treniruotės (rugsėjo 19 ir 25 dienomis) NEMOKAMAI!