Rugsėjo 7 d. Paistryje, Panevėžio rajone vyko Baltijos šalių svarsčių kilnojimo čempionatas, kur Lietuvos komandos garbę gynė Vilniaus universiteto studentai ir alumnai.

70506553 1417019258449629 1320632302409089024 n69790677 1417019341782954 6529723000122507264 n

Puikiai šiose varžybose startavo Gyvybės mokslų centro (GMC) magistrantė Rūta Šalkauskaitė (nuotr. viduryje) - ji tapo ne tik šių varžybų nugalėtoja, bet ir pagerino oficialų Lietuvos moterų rekordą svorio kategorijoje iki 58 kg. Rūta, keldama 16 kg svarstį, tai padarė net 163 kartus! Ateityje neeilinių gabumų sportininkė žada ir toliau gerinti savo pasiekimus.

Aukso medaliu pasipuošė Teisės fakulteto alumnas Ovidijus Tarutis, sidabro medalius pelnė buvusio Gamtos mokslų fakulteto alumnas Dangyras Lukošius bei GMC pirmakursis Matas Čepulis.

Komandinėje įskaitoje Lietuvos svarsčių kilnojimo rinktinė, surinkusi 41 tašką, dar kartą tapo nugalėtoja. Antri liko Latvijos, treti - Estijos stipruoliai. Sveikiname tiek VU sunkiaatlečius, tiek jų trenerį Rimantą Cijūnėlį!