Savaitgalį Prienuose buvo išdalinti pirmieji šio sezono Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionato apdovanojimai.

Penktadienį varžybų ilgoje trasoje ir sprinto rungtyje savo grupės čempionu tapo Matematikos ir informatikos fakulteto pirmakursis Ąžuolas Macijauskas (V20 gr.), o moterų tarpe Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto magistrantė Patricija Babrauskaitė užėmė 4-ąją vietą (M21 gr.)

Varžybose taip pat puikiai pasirodė VU SSC treneris Romualdas Kniukšta, V50 grupėje pelnęs sidabro medalį!

Foto: Orienteering.lt