DSC 0111

Gegužės 15 d. VU bendruomenė ir visi orientavimosi sportui prijaučiantys miestiečiai Universiteto Saulėtekio miestelyje minėjo Pasaulinę orientavimosi sporto dieną.

DSC 0120

Traukos centru tapo Saulėtekyje esantis VU stadionas ir Aukštagirio miškas, kur dalyvių laukė VU Sveikatos ir sporto centro bei rektoriaus prof. Artūro Žukausko komanda.

VU SSC  treneris Romualdas Kniukšta miške paruošė 14 kontrolinių punktų trasą, prieš kurią pradedant, dalyviai turėjo nusikopijuoti trasos žemėlapį. O tuo tarpu VU rektorius prof. Artūras Žukauskas bei Fizikos fakulteto doc. Arūnas Maršalka visus norinčius supažindino su radioorientavimosi sporto subtilybėmis, demonstravo specialius imtuvus, kurie naudojami „lapių“ (nuolat veikiančių švyturių) medžioklėje. Dalyviai išbandė pelengavimą su imtuvais bei patys ieškojo "lapių".

Dėkojame visiems sudalyvavusiems bei besidomėjusiems šia sporto šaka. Plačiau apie kitus Pasaulinę orientavimosi sporto dieną vykusius renginius Lietuvoje ČIA.

DSC 0107 DSC 0117

Renginio akimirkos