IMG 20190511 184420

Vilniaus universiteto aerobinės gimnastikos rinktinė gegužės 11-12 d. savaitgalį dalyvavo tarptautinėse "KTU Open Cup 2019" varžybose bei Lietuvos studentų aerobinės gimnastikos čempionate. Komanda į Vilnių grįžo su sidabro ir bronzos medaliais.

IMG 20190511 185001Tarptautinių varžybų finaluose dalyvavusi Medicinos fakulteto studentė Augustė Riklikaitė moterų vieneto rungtyje užėmė II-ąją vietą. Medicinos f. studentė Gabija Pikturnaitė ir Fizikos fakulteto absolventas Edvinas Navakauskas dvejeto rungtyje pelnė bronzos medalius. III-ąją vietą taip pat užėmė ir grupinis pratimas, kurį atliko Ana Koniuchovaitė (GMC), Paulina Launagaitė (EVAF), Augustė Riklikaitė (MF), Gabija Pikturnaitė (MF) ir Gabija Lukoševičiūtė (EVAF).IMG 20190511 184153

Lietuvos studentų aerobinės gimnastikos čempionate komandinę įskaitą sudarė tie patys pratimai, kur moterų vienete ir mišrioje poroje laimėti sidabro medaliai, o grupiniame pratime - bronza. Galutinėje Lietuvos universitetų rikiuotėje VU pelnė bronzos medalį.

Sveikiname komandą ir jos trenerę Teresę Gritėnienę.