DSC 0196

Balandžio 11 d., pučiant žvarbiam vėjui bei termometrui rodant tris laipsnius temperatūros, Vilniaus universiteto lengvaatlečiai dalyvavo tarpfakultetinėse Rektoriaus taurės lengvosios atletikos varžybose.

Gausus būrys Matematikos ir informatikos fakulteto studentų šiais mokslo metais iškovojo čempionų vardą. Antrieji liko Medicinos fakulteto studentai, o 3-oji vieta atiteko Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetui.

100 m distancijos vaikinų tarpe nugalėtoju tapo Chemijos ir geomokslų fakulteto pirmakursis Nikas Katkevičius, merginų tarpe - Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto pirmakursė Ugnė Sauliūnaitė, kuri laimėjo ir 400 m distanciją.

DSC 0119 DSC 0137

800 m distaniją tarp vaikinų pirmasis įveikė Verslo mokyklos antrakursis Evaldas Luneckas, 2-asis liko Filosofijos fakulteto studentas Jaunius Stazdas, o trečiasis Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) studentas Rokas Tamulevičius.

Šuolio į tolį rungtis laimėjo MIF studentas Ernestas Šostakas.

Komandinėje rikiuotėje VU fakultetai išsidėstė taip:

Vieta

Fakultetas

Matematikos ir informatikos fakultetas

Medicinos fakultetas

Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Filologijos fakultetas

Chemijos ir geomokslų fakultetas

Verslo mokykla

Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas

Fizikos fakultetas

Filosofijos fakultetas

Istorijos fakultetas

Sveikiname studentus, o už varžybų organizavimą dėkojame vyr. trenerei doc. Jūratei Armonienei.

Varžybų akimirkos