Vasario 14-15 d. Šiauliuose vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Jo metu buvo iškovotas dar vienas Vilniaus universiteto kelialapis į kovo mėnesį vyksiantį Europos uždarų patalpų čempionatą Glazge.

1

Penktadienį pasibaigusiame šalies lengvosios atletikos čempionate, moterų trišuolio lyderes skyrė vos vienas centimetras - asmeninį rekordą pagerinusi Filosofijos fakulteto trečiakursė Diana Zagainova nušoko 13,97 cm ir įvykdė Europos uždarų patalpų čempionato normatyvą (13,85 m).

Pirmą Lietuvos čempionato dieną vyko moterų šuoliai į aukštį, kur Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (EVAF) magistrantė  Airinė Palšytė, jau iškovojusi kelialapį į Europos uždarų patalpų čempionatą, užtikrintai tapo ir Lietuvos čempione. 2017 m. Europos čempionė 180 cm įveikė trečiu bandymu, 185 cm – antru, o 190 cm šįkart peršokti nepavyko.

Puikūs ir kiti VU sportininkų pasiekimai. Universiteto alumnė Sofija Korf šuolio į tolį rungtyje pelnė sidabro medalį.

60 m moterų bėgimo B finale 7-ąją vietą iškovojo Medicinos fakulteto sprinterė Kornelija Okunevič (7,85 s). Tokią pat distanciją, tik vyrų tarpe, 8-oje pozicijoje užbaigė Filosofijos fakulteto pirmakursis Nojus Budavičius (7,07 s). 60 m A finale 5-ąją vietą užėmė VU alumnas Giedrius Rupeika.

52013917 2320120808038905 904561765130436608 o52287206 10205450979511142 1987265188717395968 o

1500 m bėgime 9-ąją poziciją iškovojo Filosofijos fakulteto magistrantas Gediminas Janušis, atstumą įveikęs per 4 min. 15 s. 3000 m bėgime studentas finišavo 13-oje vietoje.

Trišuolio rungtyje taip pat startavo ir EVAF studentė Sandra Alejūnaitė, kuriai atiteko 7-oji vieta. Vyrų tarpe 10-uoju liko Ernestas Šostakas.

400 m bėgime Verslo mokyklos antrakursis Evaldas Luneckas pasiekė asmeninį rekordą ir liko 12-tas (52,40 s).

Sveikiname VU lengvaatlečius su asmeniniais laimėjimais bei jų trenerę doc. Jūratę Armonienę.