51249910 1259001900918033 2275958171501592576 n

Vasario 2 d., šeštadienį Guostagalyje Vilniaus universiteto svarsčių kilnotojai sėkmingai pradėjo 2019 metų varžybinį sezoną, dalyvaudami varžybose nusipelniusiam treneriui Vladislovui Skikui atminti. Visi dalyvavę VU stipruoliai grįžo su apdovanojimais, o komanda iškovojo III-osios vietos taurę.

Individualioje įskaitoje po atkaklios kovos Gyvybės mokslų centro magistrantė Rūta Šalkauskaitė iškovojo sidabro medalį. Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto trečiakursis Eimantas Semėnas jaunimo tarpe tapo čempionu.

VU alumnai Dangyras Lukošius ir Tautvydas Tarutis tapo šių varžybų čempionais, o Giedrius Vaitukaitis pasipuošė sidabro medaliu.

Į puikiai suorganizuotas varžybas atvyko visi stipriausi Lietuvos svarsčių kilnotojai. Sveikiname VU sportininkus ir jų trenerį Rimantą Cijūnėlį.