50255654 2286571931373521 7182592294363594752 n

Sausio 14-15 dienomis Vilniaus miesto lengvosios atletikos manieže vyko atviras Vilniaus miesto čempionatas.

3000 m bėgime Filosofijos fakulteto studentas Jaunius Strazdas tapo čempionu su asmeniniu rezultatu - 8:59,94.

Medicinos fakulteto antrakursė Kornelija Okunevič 200 m bėgime taip pat tapo čempione, o 60 m distancijoje iškovojo sidabro medalį.

800 m vyrų bėgime Verslo mokyklos studentas Evaldas Luneckas iškovojo 2-ąją vietą.

Sausio 26 d.Vilniuje vyks Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos, kuriose dalyvaus pajėgiausi VU lengvaatlečiai. Linkime jiems ir jų trenerei doc. Jūratei Armonienei sėkmės!