1

Gruodžio 11 d., vėlų antradienio vakarą baigėsi tarpfakultetinės Rektoriaus taurės vaikinų krepšinio varžybos. Visą rudenį dvylikos VU fakultetų ir Verslo mokyklos komandos atkakliose kovose aiškinosi, kuri komanda šiais metais taps stipriausia bei laimės šių varžybų taurę.

Vakar vykusiame mažajame finale ginklus surėmė Medicinos bei Teisės fakultetų komandos. Pasiekę triženklį taškų kiekį, antrus metus iš eilės bronzos medalių laimėtojais tapo Medicinos fakulteto studentai, rezultatu 103:72 įveikę būsimuosius teisininkus. Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo Dominykas Stankevičius – 25 taškai, o Rokas Liekis pridėjo 15. Teisininkams, daugiau nei pusė komandos taškų pelnė Ignas Urbonas - 37. Medicinos f. studentus medaliais apdovanojo MF dekanas prof. dr. Algirdas Utkus.

6 5

Finale dėl čempiono vardo susitiko praėjusių metų čempionė - Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto komanda bei po ilgesnės pertraukos į finalą sugrįžęs Matematikos ir informatikos fakultetas. Gausiai susirinkę abiejų komandų sirgaliai išvydo tikrai finalo vertas rungtynes, kuriose nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis rungtynių minutėmis.

Kaip ir 2017 metais, čempione tapo EVAF komanda, kuri varžovus įveikė rezultatu 90:81. Rezultatyviausias čempionų komandoje buvo Dominykas Bučas – 21 taškas, Mantas Dong įmetė 20 taškų. MIF komandoje naudingiausiai žaidė Vytautas Saulis, pelnęs 31 tašką.