22Sveikatos ir sporto centras birželio 4-15 d. organizavo vasaros sporto stovyklą darbuotojų vaikams. Jau antrus metus iš eilės universiteto darbuotojai, turintys vaikų, mokslo metams pasibaigus galėjo savo atžalas leisti į dienos stovyklą. Kaip ir pernai į šią stovyklą buvo priimami pradinių klasių mokiniai, kuriems buvo siūlomos pažintinės ir sporto veiklos.

Vaikai siūlomus užsiėmimus lankė dvi pamainas: birželio 4-8 ir  11-15 dienomis. Pirmąsias tris dienas rytais vyko užsiėmimai baseine, kur nemokantieji pramoko plaukti, o jau turintieji pagrindus – tobulino turimus įgūdžius. Plaukimo mokė Centro dėstytojos: ilgametė universiteto plaukimo rinktinės trenerė Aleksandra Bliumkinienė ir lektorė Džiuljeta Liepinaitienė. Po pietų kiekvieną diena buvo organizuojamos sporto pratybos. Vaikus lengvosios atletikos pagrindų mokė universiteto lengvosios atletikos trenerė, docentė Jūratė Armonienė. Futbolo užsiėmimus vedė miesto vaikų futbolo treneris Edvardas Malkevičius ir universiteto futbolo rinktinės treneris Rimantas Turskis. Savigynos pagrindų mokė dziudo ir sambo rinktinių treneris, docentas Remigijus Naužemys, jam gelbėjo universiteto dziudo rinktinės narės. Penktadienis – žygio diena. Stovyklautojai visą diena praleisdavo gamtoje mokydamiesi turistavimo subtilybių – suprasti žemėlapį ir orientuotis miške, kurti laužą, statyti palapinę, pažinti augalus bei kitų gudrybių. Keliavimo gamtoje įgūdžių mokė universiteto Žygeivių klubo nariai.

Be sporto veiklų, vaikai dalyvavo ir pažintinėse veiklose: ekskursijose Energetikos ir technikos, Geležinkelių muziejuje, Botanikos sode. Centro direktorė, docentė Ramunė Žilinskienė su vaikais kalbėjosi  apie sveikos gyvensenos principus.

Labai dėkojame Botanikos sodo darbuotojams, kurie mielai priėmė vaikus, organizavo pažintines ekskursijas ir suteikė erdvės gerą pusdienį išsidūkti savo teritorijoje. Ir, žinoma, ypatingai svarbus buvo mūsų universiteto studenčių savanorių – Gabrielės, Elvyros, Rūtos – darbas: jos lydėjo vaikus ir rūpinosi jais visas stovyklos dienas, o vakarais vaikai nenorėdavo eiti namo – labai jau smagūs buvo žaidimai ir buvimas drauge.

Ši stovykla kasmet sulaukia vis didesnio populiarumo. Balandį paskelbus registraciją po savaitės laisvų vietų jau nebeliko. Tad kitais metais Centro vadovybė planuoja atsižvelgti į bendruomenės poreikius ir ieškoti galimybių organizuoti nebe dvi, o tris pamainas, ieškoti naujų veiklų.