Savaitgalį, spalio 20-21 d. Kaune vyko Lietuvos dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo ir Vilniaus universiteto atstovai.

Geriausiai sekėsi VU dziudo ir SAMBO rinktinių treneriui Eimantui Tukačiauskui (svorio kategorijoje iki 66 kg) ir alumnui Klimentui Olechnovičiui (svorio kat. +100 kg) - abu tapo savo kategorijų čempionais bei iškovojo 1 Daną (juodąjį diržą)!

Nors Lietuvos suaugusiųjų čempionate Matematikos ir informatikos fakulteto studento Deivido Matusevičiaus sėkmė nelydėjo, už pavasarį iškovotą Lietuvos jaunimo (U-23) čempiono titulą jam buvo taip pat suteiktas juodasis diržas!

Sveikiname stipriuosius VU dziudistus!

2018 10 20 dziudo sambo cempionatas