kasis izraelis

Birželio 29 d. – liepos 6 d. Eilate, Izraelyje praūžė jau tradicinėmis tapusios pasaulio studentų krepšinio žaidynės “The Friendship Games 2017”.

Jose VU merginų krepšinio rinktinė su trenere Loreta Berūkštiene priešaky spėjo pasiekti keturias pergales prieš Izraelio Yafia (56:18), Izraelio ASA (36:28), Rusijos (32:29) bei Jordanijos (59:25) komandas. Finale po pratęsimo mūsų universiteto krepšininkės vis dėlto turėjo pripažinti Izraelio ASA pranašumą, rezultatu 63:60, ir namo grįžo pasipuošusios sidabru, rankose laikydamos antrosios vietos taurę.

Džiugu, jog turnyro metu merginos pasisėmė įspūdžių kelionėje į Jeruzalę ir prie Negyvosios jūros, užmezgė naujas pažintis bei parsivežė prisiminimų bagažą.

Komandą sudarė Ieva Marija Černiauskaitė (TSPMI), Justina Kraujūnaitė (GMC), Aurelija Putramentaitė (GMC), Ieva Savickaitė (GMC), Gintarė Savickytė (TF), Austėja Serbentaitė (TSPMI), Giedrė Ulytė (TSPMI) ir Karolina Aidukaitė.