Savaitgalį, balandžio 24-25 d., Šiaulių apylinkėse vykusiame Lietuvos aukštųjų mokyklų orientavimosi sporto čempionate vėl puikiai pasirodė docento Č. Kandratavičiaus treniruojami studentai, tapę Lietuvos studentų čempionato nugalėtojais.

Varžybos prasidėjo neįprastai – penktadienį ir dar estafetės varžybomis. įprastai jos vyksta paskutinę varžybų dieną. Tačiau tai nesutrukdė VU orientacininkams laimėti aukso medalių vaikinų tarpe ir sidabro – tarp merginų. Lietuvos studentų čempionais tapo būsimi matematikai Jonas Vytautas Gvildys ir Giedrius Sabaliauskas bei Ekonomikos fakulteto studentas Vilius Aleliūnas.

VU orientavimosi sporto rinktinė su treneriu doc. Č. Kandratavičiumi Vidutinės trasos nugalėtojai: I vieta - V. Aleliūnas, II - V. Beliūnas, III - J. V. Gvildys
Per varžybas, labai trumpam, fortūna buvo nusisukusi kai paskutiniame, trečiame etape, už mūsų komandą bėgusi Teisės fakulteto studentė Rasa Ptašekaitė ne tik likvidavo pusantros minutės atsilikimą nuo iki tol pirmavusių LKKA studenčių, bet ir buvo jas aplenkusi, tačiau „koją pakišo“ prastos kokybės sportinis žemėlapis. Pasak Rasos, žemėlapyje pažymėta kalnelių ir daubų triskart mažiau, nei yra tikrovėje, todėl eiliniame kontroliniame punkte greičiau atsižymėjo LKKA studentė, be to, labai nustebusi, kad ji jau ne vienvaldė lyderė. Kova vyko iki finišo. Rasai pritrūko tik 5 metrų. Be jos estafetę bėgo Medicinos fakulteto studentė Viktorija Zacharenko ir Kauno humanitarinio fakulteto studentė Rūta Navickaitė.
Kitą dieną vyko individualios varžybos vidutinėje trasoje. Pirmąsias keturias vietas užėmė Vilniaus Universiteto vaikinai. Vilius Aleliūnas, laimėjęs šią rungtį tapo ir absoliučiu šių varžybų nugalėtoju. Antras buvo Vytautas Beliūnas (MIF), trečias – Jonas Vytautas Gvildys. Gerai pasirodė ir kiti jų komandos draugai, be kurių kovoti dėl taškų bendrakomandinėje įskaitoje būtų buvę sunku.
Merginoms pasikartojo išvakarėse vykusių varžybų scenarijus. Medalių nelaimėta, tačiau net keturios mūsiškės – Rasa Ptašekaitė, Kristina Masevičiūtė (FsF), Gabija Ražaitytė (TF), ir Viktorija Zacharenko pasidalijo 4 – 8 vietas. į savo tarpą įsileido tik sportininkę iš VDU.
Bendrakomandinėje įskaitoje VU sportininkai surinkę 231 tašką laimėjo čempionato taurę. Antri buvo LKKA studentai, mūsiškiams pralaimėję daugiau nei 60 taškų. Treti VGTU sportininkai, atsilikę 122 taškais.