Sėkmingos studijos universitete yra tampriai susijusios su emocine ir fizine sveikata: kai gerai jaučiamės, galime susikaupti ir atsiduoti mokslui, o patirta (ne)sėkmė studijose atsiliepia mūsų savijautai.

Emocinės gerovės diena MFRugsėjo 7 d. Vilniaus universiteto studentai net keturiose lokacijose: Filosofijos, Medicinos ir Matematikos ir informatikos fakultetuose bei Gyvybės mokslų centre, iš VU Sveikatos ir sporto centro atstovų galėjo sužinoti daugiau apie tai, kaip pasirūpinti savo emocine gerove ir sveikata, kokias sporto ir fizinio aktyvumo galimybes siūlo universitetas!

Pirmakursi, jei vis dar kyla klausimų apie sportą ir sveikatinimą Universitete – klausk!

Visi aktualūs kontaktai ČIA.