IMG 20180926 173601

Rugsėjo 26 d., vėjuotą ir lietingą trečiadienio pavakarę VU Saulėtekio stadione netrūko veiksmo ir garso. Čia vienu metu vyko pirmosios šių mokslo metų tarpfakultetinės Rektoriaus taurės kroso varžybos bei VU futbolo komandos akistata su Vytauto Didžiojo universiteto komanda.

Vilniaus universiteto greičiausieji susirinko startuoti trijose distancijose: merginos varžėsi 800 m distancijoje, vaikinai 1600 m, o visi norintys galėjo išbandyti jėgas ir 3000 m ilgio nuotolyje.

Tarp merginų greičiausiai distanciją įveikė daugkartinė orientavimosi sporto čempionatų ir varžybų čempionė, Medicinos fakulteto rezidentė Vesta Aleliūnienė. Sidabro medaliu pasipuošė Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto pirmakursė Ugnė Sauliūnaitė, III-oji vieta atiteko Medicinos f. antrakursei  Kotrynai Kairytei.

IMG 20180926 165715IMG 20180926 171713

Vaikinų rezultatai didelės nuostabos nesukėlė. Aukso medaliu pasipuošė triatlonininkas, daugkartinis VU Rektoriaus taurės varžybų čempionas, Filosofijos f. ketvirtakursis Jaunius Strazdas. II-ąją vietą užėmė Verslo mokyklos antrakursis Evaldas Luneckas, o III-oje vietoje liko Filosofijos fakulteto magistrantas Gediminas Janušis.

IMG 20180926 171937

Bendroje įskaitoje pirmąją komandinę pergalę pelnė Medicinos fakulteto komanda, II-ąją vietą užėmė Filosofijos f. studentai, o III-ąją - Matematikos ir informatikos fakulteto sportininkai.

Bendrakomandinė rezultatų lentelė

Dėkojame visiems, nepabijojusiems blogo oro ir atstovavusiems savo fakultetams! Taip pat didelis ačiū varžybų vyr. teisėjai doc. Jūratei Armonienei bei pagelbėjusiems treneriams Rimantui CijūnėliuiRomualdui Kniukštai ir gydytojai Kristinai Slidevskai.

O prisimenant futbolo varžybas, mūsų Universiteto rinktinė pranoko VDU komandą ir šventė pergalę, rezultatu 3:1!