Sidebar

Teminės grupinės kineziterapijos treniruotės yra į sveikatą orientuotos žemo intensyvumo treniruotės, kurių metu atliekant pratimus mokomasi geriau pažinti save ir savo kūną. Kas trečią sekmadienį vykstančių grupinių užsiėmimų metu atskirai bus trenijuojamos pėdos, čiurnos, klubai, stuburas, liemuo, pečiai ir kaklas; bus koreguojama laikysena bei kvėpavimo įpročiai; mokysimės, kaip mažinti su griaučių ir raumenų sistema susijusius skausmus, bei kaip atlikti skausmo prevenciją.

Bus taikomi mobilumo, tempimo, stabilizavimo, pusiausvyros bei jėgos pratimai be papildomų svorių; retkarčiais pasinaudosime minimaliu salės inventoriumi (kamuoliukai, lazdelės, gumos); sieksime geriau pajusti savo kūną ir lavinsime judesio sąmoningumą.

Jei patiriate tam tikrus raumenų, sąnarių, raiščių skausmus ar esate neseniai patyrę traumą, būtina prieš treniruotę apie tai pranešti kineziterapeutei.

Treniruotės vyks sekmadieniais:

  • spalio 2;
  • spalio 23;
  • lapkričio 13;
  • gruodžio 4;
  • sausio 8.

Registracija į treniruotes: https://bookwhen.com/vussc

Grupinė kineziterapija 3

Sportuok

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos