Kviečiame aktyviai atstovauti savo fakultetui 2020/2021 m.m. tarpfakultetinėse VU Rektoriaus taurės aerobikos varžybose.

Dėl esančios COVID-19 situacijos ir vengiant intensyvaus kontakto, pasirodymų pratimų, šokių ar kt. siužetų šį kartą lauksime nuotoliniu būdų, t.y. el. paštu . Visi paruošti pasirodymai bus įvertinti ir uždirbs taškus atstovaujamam fakultetui.

Komandinę fakulteto įskaitą sudaro: viena privalomosios programos rungtis ir laisvoji programa (žr. nuostatus).

Pasirodymų įrašų (mp4, vlc ir kt. video formatais) lauktume iki lapkričio 20 d.

Finalinis etapas (jei bus galimybės) planuojamas gyvai (Saulėtekio al. 2 sporto salėje) lapkričio pab. - gruodžio pr.

Registracija į varžybas

IMG 7445