Sidebar

 Mind Body Boost

moksliniais tyrimais grįsta 6-ių savaičių psichikos ir fizinės sveikatos stiprinimo programa skirta jauniems suaugusiems. 

Įtraukti paantraštę

 

 

PAGRĮSTA MOKSLINIAIS TYRIMAIS

MBB programoje taikomos metodikos turinčios antidepresantų (lygiavertį medikamentiniam gydymui) poveikį. Šiomis metodikomis siekiame padėti studentams(-ėms) turintiems psichologinių sunkumų ir sumažinti tikimybę išsivystyti sunkesniems emociniams sutrikimams. 

 

UNIKALUMAS

Ši programa unikali tuo, kad kiekvieną užsiėmimą yra ne tik pasakojama apie tam tikrus moksliniais tyrimais pagrįstusGraphicElement2 01 aspektus, kaip galima sustiprinti savo smegenis ir pagerinti streso valdymo įgūdžius, bet visa tai yra užtvirtina tiek fizinio aktyvumo, tiek psichikos sveikatos stiprinimo praktinėmis veiklomis.

 

PSICHOEDUKACIJA

Užsiėmimų metu mokysimės dėmesingo įsisąmoninimo, kaip pagerinti kūno-proto santykį, kaip dirbti su užuojauta sau (angl. self-compassion). Gilinsimės į tai, kaip šios praktikos  veikia mūsų smegenis. Sieksime susidraugauti su patiriamu stresu ir būti aktyviais. Mokysimės kaip išlaikyti pasiektus pokyčius už programos ribų.

 

GraphicElement3 01FIZINIS AKTYVUMAS

Užsiėmimų metu būsime fiziškai aktyvūs – mokysimės funkcinio mobilumo, gilinsimės į veiksmingus Pilateso ir Kalanetikos pagrindus.

 

PSICHIKOS SVEIKATOS STIPRINIMAS

Tvirtinsime ne tik patį kūną, bet ir kūno-protį ryšį. Psichikos sveikatą stiprinsime kvėpavimo pratimais, progresyvia raumenų relaksacija, kūno skenavimo ir dėmesingo įsisąmoninimo meditacijomis. Šios technikos ne tik nuramina ir atpalaiduoja, bet ir keičia smegenų struktūrines dalis, stiprina proto-kūno ryšį.

 

BENDRUOMENĖ

MBB programa siekia ne tik stiprinti sveikatą ir sumažinti galimybę išsivystyti emociniams sunkumams, bet ir stiprinti studentų tarpusavio ryšius bei įsitraukimą į socialinį gyvenimą. Tad, MBB mobiliosios programėlės (angl. mobile app) pagalba, programos dalyviai (-ės) bus skatinami burtis į grupes, bendrauti ir dalintis informacija laisvalaikiu.

 

ĮVERTINIMAS / GRĮŽTAMASIS RYŠYS

Norime užtikrinti, projekto tęstinumą ir įvertinti programos efektyvumą, tad visus programos dalyvius (-es) kviesime užpildyti tyrimo anketas (prieš / po). Visas įžvalgas kruopščiai nagrinėsime Lietuvos ir Europos lygmeniu. Remiantis tyrimų rezultatais ir grįžtamuoju ryšiu sukursime galutinį MBB programos variantą.

 

 PARTNERIAI

MBB PARTNERS

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos