Sidebar

Registracija į MBB pro(e)motional užsiėmimą 

 

Kviečiame Tave į ,,Mind Body Boost" programos pro(e)motional užsiėmimą gruodžio 2 d.!

✅ Registracijahttps://bit.ly/pro-e-motional

📅  Užsiėmimo data: gruodžio 2 d. 

🕑  Laikas: 18.00-19.30

📍   Vieta: VU Sveikatos ir sporto centras, 112 aud. (Universalioji salė)

Šis ,,Mind Body Boost" programos pro(e)motional užsiėmimas skirtas Tau, jei jauti, kad pastaruoju metu dažniau patiri neigiamas emocijas, turi mažiau motyvacijos ir energijos užsiimti tave dominančiomis veiklomis, patiri miego ar mitybos sunkumų, nepavysta būti pakankamai fiziškai aktyviu. 

Užsiėmimo metu gilinsimės į savo minčių ir emocijų pastebėjimą bei dėmesingą įsisąmoninimą (angl. mindfulness). Taip pat lavinsime kūno-proto ryšį kvėpavimo meditacijos ir funkcinio mobilumo treniruotės pagalba. 

Visi dalyviai gaus registraciją patvirtinantį laišką likus keletui dienų iki užsiėmimo.

MBB banner

,,Mind Body Boost" - 6 savaičių moksliniais tyrimais pagrįsta psichikos ir fizinės sveikatos stiprinimo programa. Programoje taikomos metodikos turi antidepresantų poveikį (lygiavertį medikamentiniam gydymui) ir apima holistinę perspektyvą stiprinant ne tik kūno ir psichikos sveikatą, bet ir kūno-proto ryšį ir taip pagerina mūsų pasitenkinimą gyvenimu, santykį su savimi, streso valdymo įgūdžius. 

Į pilną 6 užsiėmimų ,,Mind Body Boost" programą Vilniaus universitete ir kituose 6 Europos universitetuose kviesime jau 2022 m. vasarį.

Jei turite klausimų, susisiekite el. paštu jurgita.garsvinskaite@ssc.vu.lt 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos