Sidebar

Kuo skiriasi įtūpstas nuo pritūpimo?

 

Sveikatos ir sporto centro instruktorė-kineziterapeutė Justina Maslovskaitė dalijasi žiniomis apie įtūpstus ir pritūpimus.

YTWL - kas tai?

 

Sveikatos ir sporto centro trenerė-kineziterapeutė Justina Maslovskaitė pasakoja, kas tai ir kodėl naudinga įsiminti raidžių derinį YTWL.

Tai 4 pratimų derinys, skirtas viršutinei nugaros daliai stiprinti. Kiekviena raidė nurodo rankų padėtį gulint ant pilvo. Pratimas sustiprins tarpumentį, peties rotatorius, padės nuimti apkrovą nuo kaklo raumenų.

Atsispaudimo sėkmės paslaptis - darymas

 

Ar padarote ir žinote, kaip taisyklingai atlikti atsispaudimą? Į šiuos klausimus jums atsako centro instruktorė-kineziterapeutė Justina Maslovskaitė.

Atsispaudimai yra skirti krūtinės raumenims stiprinti, bet tuo pačiu metu įsijungia ir papildomi raumenys. Atlikti atsispaudimą ypatingai padeda rankos (ypač tricepsas), pilvas ir nugara, nes darant atsispaudimą, jūs turite išlaikyti savo liemens raumenis neutralioje pozicijoje, taip kaip stovint plank - lentos - pozicijoje. 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos