VVI plakatas 2016 07 14

KAS

1VU Vasaros iššūkis - tai: 1. Universiteto bendruomenę jungianti iniciatyva vasaros metu būti fiziškai aktyviais ir, fiksuojant rezultatus elektroninėje erdvėje, varžytis su kitais bei savimi - vakar, šiandien, rytoj; 2. Galimybė kurti vasariškai spalvingus bendruomeninius ryšius ir pažinti save bei universitetą nauju žvilgsniu prie bendro iššūkio starto linijos.

PRISIJUNGIMAS: ČIA

FACEBOOK GRUPĖ: ČIA

Ryšiai.  Projektas leidžia pamatyti ir skatinti savo bei kitų projekto dalyvių fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenseną laikotarpiu nuo Joninių iki rugpjūčio 31-osios bei supažindina universiteto bendruomenės narius su vieni kitų atliekamos fizinės veiklos įvairove.

Fizinio aktyvumo taškai.  Projekto dalyvių fizinis aktyvumas yra vertinamas taškais, kurie leidžia palyginti savo šiandieninius rezultatus su vakarykščiais, vieno padalinio statistiką - su kito padalinio, o pasibaigus vasarai - apskaičiuoti fizinį aktyvumą universitete.

Prizai. Daugiausiai taškų surinkę padaliniai bus apdovanoti prizais.

Prizas Nr. 2. - naujas langas į erdvų ir turtingą universiteto kraštovaizdį. Nori pamatyti, ko negali vienas žmogus, tačiau gali bendruomenė, susitikusi prie bendro iššūkio starto linijos? Nepraleisk to, tapk VU vasaros istorijos dalimi!

Prizai Nr. 3. Sek informaciją apie projekto konkursus ir laimėk!

Prisijunk prie VU Vasaros iššūkio, išjudink save ir savo dėstytoją, studentą, asistentą, direktorių ar dekaną, o rugsėjį sugrįžkime į Alma Mater energingi, žvalūs, besišypsantys ir merkiantys akį.

VVI paaiskinimas6