Informacija sportininkams, norintiems studijuoti universitete

Sportininkų priėmimas. Kiekvienais metais prasidedant bendrajam priėmimui į Lietuvos aukštąsias mokyklas, Vilniaus universitetas taip pat laukia stojančiųjų sportininkų, planuojančių ir toliau tęsti savo sportinę karjerą.

Be šiuo metu universitete treniruojamų bei kuruojamų rinktinių yra laukiami ir kitų sporto šakų sportininkai.

Kuo galime padėti? Universitetas nuolat ieško būdų ir galimybių ir ateityje remti siekiančius sportinio meistriškumo ir Lietuvos aukštųjų mokyklų, respublikos bei tarptautinėse varžybose už universitetą startuojančius studentus-sportininkus. Nuo 2012/13 m. m. geriausiems sportininkams, atstovaujantiems universitetą ir studijuojantiems savo lėšomis, fakultetų sprendimu gali būti sumažinta studijų įmoka iki 90 proc.

Reikalingi dokumentai. Sportininkus, stojančius į Vilniaus universitete siūlomas studijų programas, Sveikatos ir sporto centrui prašome pateikti sporto federacijos / asociacijos rekomendaciją nurodant aukščiausius einamųjų mokslo metų sporto pasiekimus (pavyzdys).

Dokumentai pateikiami Sveikatos ir sporto centro komisijai (pirmininkė - doc. R. Žilinskienė), Saulėtekio al. 2, 206 kab., Vilnius.
 
Kontaktai pasiteiravimui tel. 8 5 219 30 32, 8 614 50355 / el. paštas sveikata.sportas@ssc.vu.lt

Atsakymus į klausimus apie studijas Vilniaus universitete galite rasti čia.