Sportuok dėl universiteto!

Universiteto sporto šakų rinktinės

Jei turi sportinių pasiekimų ir nori didinti savo meistriškumą, pranešk mums apie save! Užsiregistruok į rinktinę! Treniruokis!

Gink universiteto garbę - dalyvauk aukštųjų mokyklų čempionatuose, SELL studentų žaidynėse ir varžybose. Universiteto rinktinės startuoja keliautojų, orientavimosi sporto, šachmatų, irklavimo, sambo, dziudo, plaukimo, sportinės aerobikos, sunkiosios atletikos, svarsčių kilnojimo, jėgos trikovės, futbolo, kroso, stalo teniso, vyrų ir moterų krepšinio, vasaros ir žiemos lengvosios atletikos, badmintono, kulkinio šaudymo, slidinėjimo, paplūdimio tinklinio, fechtavimo, teniso čempionatuose.

Prisijunk prie sporto bendruomenės čia!

Geriausi Vilniaus universiteto sportininkai

Besibaigiant kalendoriniams metams išrinkti geriausi 2016 metų Vilniaus universiteto sportininkai ir komanda. Pirmoje geriausiųjų sportininkų sąrašo vietoje ketvirtus metus iš eilės atsidūrė Komunikacijos fakulteto studentė, irkluotoja Milda Valčiukaitė. Mergina dalyvaudama dvivietės valties rungtyje tapo 2016 metų vasaros olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja. M. Valčiukaitė taip pat yra metų geriausių Lietuvos studentų sportininkų dešimtuke, o kartu su įgulos drauge Donata Vištartaite Lietuvos sporto apdovanojimuose antrus metus iš eilės pripažinta Lietuvos geriausia moterų komanda.

Geriausia 2016 metų komanda tapo Vilniaus universiteto vaikinų paplūdimio tinklinio komanda (treneris Algirdas Bučinskas).

2016 metų dešimtukas ir komanda

***

Kiekvienų kalendorinių metų pabaigoje Sveikatos ir sporto centre organizuojami geriausių Vilniaus universiteto studentų-sportininkų dešimtuko ir geriausių komandų rinkimai. Kandidatūras gali siūlyti patys sportininkai, jų treneriai ir draugai.

Paskelbus rezultatus, studentai apdovanojami Centro įsteigtomis atminimo dovanomis.

Teikiant kandidatūras, svarbu nurodyti tikslius kalendorinių metų sportininko ar komandos pasiekimus bei pilną varžybų pavadinimą.

2017 metų geriausių sportininkų rinkimai:

Užpildytų formų laukiame el. paštu arba pristatytų į Sveikatos ir sporto centrą Saulėtekio al. 2, 206 kab. iki lapkričio 17 d.

forma dėl geriausio sportininko rinkimų

forma dėl geriausios komandos rinkimų

Ankstesnių metų geriausi Vilniaus universiteto sportininkai:

2015 metų dešimtukas ir komanda

2014 metų dešimtukas ir komandos

2013 metų dešimtukas ir komandos

2012 metų dešimtukas ir komanda

2011 metų dešimtukas ir komandos

2010 metų dešimtukas ir komandos

2009 metų dešimtukas ir komandos

2008 metų dešimtukas ir komandos

2007 metų dešimtukas

2005 metų dešimtukas

2004 metų dešimtukas

2003 metų dešimtukas

2002 metų dešimtukas

Vilniaus universiteto rinktinių sporto pasiekimai

2016/2017 m.m. studentų komandiniai pasiekimai Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionatuose

SELL žaidynių rezultatai

2006    2007    2008    2009    2010    2011    2012   2013    2014    2015     2017

Tikslinės stipendijos

Vienkartinė tikslinė stipendija skiriama pirmosios, antrosios ir trečiosios pakopų bei vientisųjų studijų studentams, pasiekusiems gerų rezultatų sporto, kultūros ir mokslinėje / visuomeninėje veikloje. Prašymai rudens semestre teikiami iki spalio 25 d., pavasario – kovo 25 d.  Stipendiją skiria Rektoriaus sudaryta komisija. Vienkartinės tikslinės stipendijos dydis yra nuo 1 iki 15 BSI.

Vilniaus universiteto studentai-sportininkai, turintys aukštų sporto pasiekimų, kiekvieno semestro eigoje pagal nustatytus terminus VU informacinėje sistemoje gali užpildyti prašymus vienkartinėms tikslinėms stipendijoms už pasiekimus sporto veikloje gauti.

Kartu su prašymu Studijų direkcijai pateikiama ir vykdomos veiklos aprašymo lentelė, kuri prisegama prie pildomo prašymo. Lentelėje reikia nurodyti tik aukščiausius sporto pasiekimus.

Pirmenybė teikiama studentams, varžybose atstovaujantiems Vilniaus universitetą.

Pastaba. Sportininkai, kurie priklauso VU komandoms, norėdami gauti šias stipendijas, pirmiausiai turi kreiptis į savo rinktinės trenerį arba kuratorių.