Savarankiškas sportas studentams

Sporto galimybės Vilniaus universiteto studentams: laisvieji studijų dalykai (3 ECTS), mokami ir nemokami grupiniai užsiėmimai, treniruoklių salės bei aikštynai ir kt. Turite klausimų? - klauskite čia 

Esi cianes niekada nesustoji

Nemokamos fizinio aktyvumo veiklos

KVIEČIAME LANKYTI LAISVUOSIUS STUDIJŲ DALYKUS:

Fakultetų, kuriuose leidžiama rinktis laisvus dalykus, studentai gali gauti 3 ECTS įskaitą už pasirinkto dalyko lankymą Laisvuosius dalykus galima lankyti ir savo malonumui - susitarus su dalyko dėstytoju (tai - dažna ir įprasta praktika)

Papildomas priėmimas į laisvuosius dalykus - iki š.m. spalio 31 d. Turite klausimų? - klauskite čia 

2017/2018 m. m. rudens semestro laisvųjų dalykų tvarkaraštis

2017 Ryto mankstos ruduo

Ryto mankštos / I - V 8:00 (nemokamos)

Kiekvieną rudeninį rytą pasitik žvaliai su ryto mankšta, kurią paįvairins jogos ar šiuolaikinio šokio elementai.

Mankštas veda šauniosios ir aktyviosios Julija (antradieniais) ir Lina (likusiomis dienomis).

 

Užsiėmimai vyksta Saulėtekio al. 2

Mokamos fizinio aktyvumo veiklos

2017 ruduo SSC grupiniai uzsiemimai copy copy copy copy

Turite klausimų? - klauskite čia 

Aeromix  / III 20.15

Instruktorė:  Paulina Launagaitė

aeromix

Treniruotė sudaryta iš įvairių grakštinamosios mankštos (šeipingo) rūšių. Pratimai atliekami pagal iš anksto sukurtą choreografiją, skambant vidutinio tempo arba greitai muzikai.

 

Užsiėmimai vyksta Saulėtekio al. 2Vieno užsiėmimo kaina:2 eurai

 

Anticeliulitinė treniruotė / I 20.15

Instruktorė: Paulina Launagaitė

anticeliulitine

Treniruotė, mažinanti celiulitą, stiprinanti širdies ir kraujagyslių veiklą, gerinanti medžiagų apykaitą ir kraujotaką. Per treniruotę atliekami sėdmenų, pilvo preso, kojų raumenų stiprinimo ir stangrinimo pratimai. Gali būti su jogos ir tempimo elementais.

Užsiėmimai vyksta Saulėtekio al. 2Vieno užsiėmimo kaina: 2 eurai

 

 

 

 

Funkcinė treniruotė/ IV 20.30

Instruktorė: Paulina Launagaitė

 

functional training

Treniruotės metu atliekami pratimai stiprina ne tik viso kūno raumenis, bet ir širdies kraujagyslių sistemą. Ši įvairiapusiška treniruotė padės sumažinti svorį ir puikiai jaustis. Tai treniruotė kiekvienam, tinka bet kokio fizinio pasirengimo žmogui.

Užsiėmimai vyksta Saulėtekio al. 2Vieno užsiėmimo kaina: 2 eurai

 

 

 

X-fit treniruotė / I, III 19.00

Trenerė:Justina Maslovskaitė

X FITX-fit yra funkcinė jėgos treniruotė, kuri vyksta rato principu: sportuojantys eina ratu per pratimų „stoteles“ ir per tam tikrą laiko intervalą atlieka konkrečioms raumenų grupėms skirtus fizinius pratimus. Kiekviena stotelė suteikia galimybę atlikti daugybę pratimų, kurie lavina greitį, stiprybę, koordinaciją, gerina fizinį pasirengimą, jėgą, ištvermę. X-fit treniruotės leidžia apjungti populiariausius pratimus į vientisą sistemą, todėl yra efektyvesnės už tradicines jėgos ar ištvermės treniruotes. Šios treniruotės metu yra lavinamos įvairios raumenų grupės ir stiprinama širdies kraujagyslių sistema.

Užsiėmimai vyksta Saulėtekio al. 2.  Vieno užsiėmimo kaina:2 eurai

 

 

Mankšta kalanetikos ritmu / IV 19.30

 Instruktorė :Kristina

kalanetika

Treniruotės paskirtis – stiprinti raumenis, ugdyti lankstumą, taisyklingą laikyseną. Pratimai stangrina kūną, nedidinant jo masės, o tiesiog išryškinamos unikalios kūno linijos. Formuojamas proporcingas, grakštus kūno siluetas. Treniruotės metu intensyvumas yra žemas ir naudojami pulsuojantys judėsiai, todėl treniruotė tinka įvairaus fizinio pasiruošimo žmonėms.

Užsiėmimai vyksta Saulėtekio al. 2.  Vieno užsiėmimo kaina:2 eurai

  Kūno dizainas / II, IV 18.30

Trenerė:Justina Maslovskaitė

body design

Kūno dizaino treniruočių metu didinsime raumenų jėgą, ištvermę ir lankstumo amplitudę. Treniruotėse atliekami pasipriešinimo pratimai naudojant svarelius, gumas ir kitą inventorių. Treniruotės pabaigoje atliekami tempimo ir atsipalaidavimo pratimai.

Užsiėmimai vyksta Saulėtekio al. 2. Vieno užsiėmimo kaina: 2 eurai

 

 

Sveiko stuburo treniruotė / I, III 17.45

Trenerė: Justina Maslovskaitė

spine

Dažniausiai dirbant sėdimą darbą, griaučių raumenys tampa sustingę, mažiau koordinuoti arba nusilpę, todėl atsiranda nugaros skausmas. Tyrimai rodo, kad tikslingi, adekvačiai dozuoti ir kompleksiniai fiziniai pratimai gali padėti daugiau nei kitos pasyvios pagalbos rūšys. Šios treniruotės metu aktyvinamos nervų - raumenų sistemos, „miegantys” gilieji bei paviršiniai raumenys, tai užtikrina gerėjantį stuburo stabilumą.

Todėl jei dirbi sėdimą darbą ir tave kankina nugaros bei kaklo skausmai, tai ši treniruotė kaip tik tau!

Užsiėmimai vyksta Saulėtekio al. 2.  Vieno užsiėmimo kaina:2 eurai

 

Pilates mankšta / II 17.30, VI 10.00

Trenerė:  kvalifikuota, didelę darbo patirtį turinti VU lektorė Teresė Gritėnienė

pilates

Pilates treniruotėje skiriamas didelis dėmesys visų kaulų-raumenų sistemos lavinimui, stuburo būklei gerinti, derinant jėgos pratimus ir lankstumą. Pilates mankšta tinka visiems, jos universalumas slypi tame, kad pratimai gali būti palengvinami arba pasunkinami priklausomai nuo kiekvieno asmens individualių galimybių ir sveikatos būklės. Stiprinant raumenis, pagerėja jų elastingumas bei sąnarių judrumas, atstatoma taisyklinga laikysena ir kūno stabilumas.

Užsiėmimai vyksta Saulėtekio al. 2.  Vieno užsiėmimo kaina:2 eurai

 

 

Fit & Balanced / V 17.00

Treneris:  kineziterapeutas Ivanas

lenta

Fit & Balanced treniruotė, tai treniruotė be svarmenų. Tai užsiėmimas kiekvienam, kas nori turėti sveiką ir stiprų kūną. Fit & Balanced treniruotės metu atliekami pratimai, kurių metu dirbs visos raumenų grupės. Kiekvienas judesys bus kruopščiai stebimas trenerio – kineziterapeuto Ivan, kuris padės pratimus atlikti kuo taisyklingiau - net ir paprastas judesys, atliekant jį teisingai, gali tapti tikru iššūkiu. Atstatykite taisyklingą laikyseną, nežalokite savo stuburo ir geriau pažinkite savo kūną.

  Užsiėmimai vyksta Saulėtekio al. 2. Vieno užsiėmimo kaina:2 eurai

Gruodžio 8 d., 17 val. treniruotė NEVYKS

 

Informacija apie leidimų užsiėmimams lankyti įsigijimą - čia.

Sportas treniruoklių salėje/ Trenerių konsultacijos

Kviečiame savarankiškai mankštintis, sportuoti treniruoklių salėse. Sveikatos ir sporto centre yra keturios treniruoklių salės - Saulėteko al. 2, Saulėtekio al. 26, M. K. Čiurlionio g. 21/27 pirmame ir antrame aukšte - dvi iš jų skirtos tik merginoms, moterims (Saulėtekio al. 2 ir M. K. Čiurlionio g. 21/27).

Vilniaus universiteto studentams užsiėmimų treniruoklių salėse kaina (1 mėn. - 15 apsilankymų) - 3,00 EUR. Turite klausimų? - klauskite čia 

Konsultacijų treniruoklių salėje atnaujintas 2017 11 08

 Cijūnėlio konsultacijos

Sporto salės, aikštynai savarankiškoms treniruotėms

Individualiai sportuoti - žaisti krepšinį, futbolą, stalo tenisą, tenisą, badmintoną ir kt. – galima įvairiose Vilniaus vietose įsikūrusiose Vilniaus universiteto sporto bazėse: Saulėtekio al. 2, Saulėtekio al. 26, M. K. Čiurlionio g. 21. Su kainomis susipažinti galite čia. Turite klausimų? - klauskite čia 

Prieš apsilankant sporto bazėse, prašome susipažinti su vidaus tvarkos taisyklėmis.

SPORTO BAZIŲ UŽIMTUMO TVARKARAŠČIAI: (atnaujinti lapkričio 28 d. 10.00 val.): 

Saulėtekio al. 2: sporto salė  aerobikos salė mažoji šokių salė poilsio zona universalioji salė

Saulėtekio al. 26:  sporto salė futbolo aikštelė  teniso kortai (uždaryti)

M. K. Čiurlionio g. 21: sporto salė  dziudo salė

SALIŲ SAULĖTEKIO AL. 2, SAULĖTEKIO AL. 26 IR M. K. ČIURLIONIO G. 21 REZERVAVIMUI GRUPĖS:

Susisiekia su administracija (tel.nr. 85 219 3035 / 3015 arba elektroniniu paštu ) ir rezervuojasi jiems tinkamą laiką. Paskui užpildo prašymą ranka arba kompiuteryje ir atsiunčia skenuotą elektroniniu paštu arba atsineša užpildytą prašymo formą, ateidami įsigyti leidimo.

Prašymų formos: PILDANT RANKA         PILDANT KOMPIUTERIU

Leidimu isigijimas page 001

SVARBU: komandos (grupės) nariai ateidami sportuoti, budintiesiems pateikia studento pažymėjimą ir jeigu dar nepasirašė, pasirašo grupės vadovo užpildytoje prašymo formoje, kad susipažino ir įsipareigoja laikytis vidaus tvarkos taisyklių.

Studentų paraiškos forma Rektoriaus taurės varžyboms - Paraiška grupėms  - šią formą reikia atsinešti jau užpildytą, prieš ateinant įsigyti leidimo nemokamoms (krepšinio, futbolo) treniruotėms sporto salėje.

Sporto salė Saulėtekio al. 2 rugsėjo - gegužės mėn. dirba pirmadieniais - penktadieniais 8 - 22 val., savaitgaliais 8 - 20 val.; nedirba valstybinėmis švenčių dienomis. Darbo laikas birželio - rugpjūčio mėn. pirmadieniais - penktadieniais 8-20 val., savaitgaliais nedirba.

Sporto salė Saulėtekio al. 26 rugsėjo - gegužės mėn. dirba pirmadieniais - sekmadieniais 7.00 - 22 val.; nedirba valstybinėmis švenčių dienomis. Darbo laikas birželio - rugpjūčio mėn. pirmadieniais - sekmadieniais 8-22 val.

Sporto salė M. K. Čiurlionio g. 21  rugsėjo - gegužės mėn. dirba pirmadieniais - penktadieniais 8 - 22 val., savaitgaliais 8 - 20 val.; nedirba valstybinėmis švenčių dienomis. Darbo laikas birželio - rugpjūčio mėn. pirmadieniais - penktadieniais 8-20 val., savaitgaliais nedirba.

Leidimų išdavimas / Kontaktai

Norinčius nusipirkti leidimus į grupinius užsiėmimus, treniruoklių sales, žaisti stalo tenisą, nuomotis sporto salę, teniso ar futbolo aikštes bei gauti papildomos informacijos prašome kreiptis į atsakingus Sveikatos ir sporto centro darbuotojus priėmimo valandomis arba el. paštu  

Leidimu isigijimas page 001

Saulėtekio al. 2, 211, 212 kab. / 219 3035, 219 3015

M.K. Čiurlionio g. 21, 2 aukštas / 268 6987

Lankymosi VU sporto bazėse taisyklės

Vidaus tvarkos taisyklės lankytojams  (nauja redakcija / 2015 m. rugsėjo mėn.)

Mokamų užsiėmimų kainos

Saulėtekio al. 2:

Sporto salė    

45,00 € - 1 valanda (varžyboms);

4,00 € - 1 valanda (VU studentams 8.00 - 22.00 val.).        

Sportinių šokių ir aerobikos salė

3,00 € - 1 valanda (VU studentams)

Universali salė    

3,00 € - 1 valanda (VU studentams)

Mažoji šokių salė      

1,00 € - 1 valanda (VU studentams)

Aerobikos, pilateso, šokių, jogos, kineziterapijos ir kiti užsiėmimai su vadovu  

2,00 € - 1 valanda vienam asmeniui

Treniruoklių salė (merginoms)

3,00 € - abonentinė įmoka mėnesiui (15 apsilankymų per mėn. VU studentams)

Lygumų slidžių nuoma

1,00 € - 1 para (VU studentams)

Saulėtekio al. 26:

Sporto salė

35,00 € - 1 valanda (varžyboms)

3,00 € - 1 valanda (VU studentams 8.00-22.00 val.)

Treniruoklių salė

3,00 € - VU studentams abonentinė įmoka mėnesiui (15 apsilankymų per mėn.)

Stalo tenisas (vienas stalas dviems žmonėms)

1,00 € - 1 valanda (VU studentams)

Futbolo aikštė (stadionas)

115,00 € - 1 valanda (varžyboms)

80,00 € - 1 valanda (treniruotėms)

Sintetinės dangos futbolo aikštelė

5,00 € - 1 valanda (VU studentams)

Teniso kortas

3,00 € - 1 valanda (VU studentams)

M. K. Čiurlionio g. 21:

Sporto salė

2,00 € - 1 valanda (VU studentams 8.00 - 22.00 val.)

Treniruoklių salė

3,00 € - abonentinė įmoka mėnesiui (15 apsilankymų per mėn. VU studentams)

Dziudo, sambo salė

2,00 € - 1 valanda (VU studentams)

PASTABOS:

  1. Įkainiai patvirtinti Vilniaus universiteto Senato nutarimu Nr. (S-2014-10-3), 2014-12-02. 
  2. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo 23 straipsnio 4 dalimi, nurodyti įkainiai pridėtinės vertės mokesčiu neapmokestinami.
  3. Vilniaus universiteto studentai moka 25 procentus VU darbuotojams taikytino paslaugų įkainio, 75 procentai dengiami iš VU bendrosios raidos fondo.