ssc pirmakursiui copy copy copy copy

Tau siūlome:

Laisvuosius studijų dalykus, sporto šakų treniruotes ir kitus užsiėmimus:

NEMOKAMI UŽSIĖMIMAI:  MOKAMI UŽSIĖMIMAI:


LAISVIEJI STUDIJŲ DALYKAI

Fakultetų, kuriuose leidžiama rinktis laisvus dalykus, studentai gali gauti 3 ECTS įskaitą už užsiėmimų lankymą. Laisvuosius dalykus galima lankyti ir savo malonumui - susitarus su dalyko dėstytoju (tai - dažna ir įprasta praktika). 

GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI

Už nedidelį mokestį siūloma papildoma sportinė veikla: Aeromix, anticeliulitinės treniruotės, funkcinės treniruotės, kalanetika, pilatesas, raumenų stiprinimo treniruotės, ryto mankštos (su kalanetikos, šiuolaikinio šokio, jogos elementais).

UNIVERSITETO RINKTINIŲ TRENIRUOTĖS

Kiekvienas studentas, susisiekęs su savo sporto šakos treneriu, parodęs aukštą meistriškumą arba potencialą ir gavęs trenerio palaiminimą, gali tapti rinktinės nariu. 

 

Erdves antriems namams, darbo ir poilsio akimirkoms:

 VU Sveikatos ir sporto centre siūlome naudotis treniruoklių salėmis, futbolo aikštele, bėgimo takais, salėmis futbolui, krepšiniui, tinkliniui, stalo teniso įranga, teniso aikšte ir kitomis Centro erdvėmis savarankiškoms pratyboms bei veiklai.

Elektroninę erdvę - informacijai, saviraiškai ir bendravimui:

unnamedssc linkas2Domiesi sveika gyvensena ir nori susipažinti su sporto pasauliu? Trokšti pagilinti turimas žinias apie sportą ir neatsilikti nuo VU sporto naujienų? O gal nori bendrauti aktualiomis temomis ir atrasti savo bendraminčių ratą universiteto bendruomenėje?

 Kviečiame skaityti mūsų tinklalapį ir sekti mus facebooke.

 

Kasmetinius renginius:

sporto kino vakarai logo2Kviečiame į Europos sporto savaitės BeActive veiklas, rudeninius Sporto kino vakarus, visus mokslo metus trunkančias Rektoriaus Taurės varžybas, pavasarinę Sveikatos dienąVU Vasaros iššūkį ir kitus kasmetinius renginius. Sek informaciją elektroninėje erdvėje.

Turi sportinių pasiekimų ir nori didinti savo meistriškumą?

Prisijunk prie universiteto rinktinės:

Pranešk mums apie save! Užsiregistruok į rinktinę! Treniruokis! Gink universiteto garbę – dalyvauk aukštųjų mokyklų čempionatuose, SELL studentų žaidynėse, respublikinėse ir tarptautinėse varžybose. Vilniaus universiteto rinktinės startuoja badmintono, dziudo, fechtavimosi, futbolo, irklavimo, jėgos trikovės, keliautojų, krepšinio, kroso, kulkinio šaudymo, lengvosios atletikos, orientavimosi sporto, paplūdimio tinklinio, plaukimo, rankinio, šachmatų, sambo, slidinėjimo, sportinės aerobikos, sunkiosios atletikos, stalo teniso, svarsčių kilnojimo, teniso, tinklinio čempionatuose. Prisijunk!

 Sportuoji savo malonumui, bet tuo pačiu nori tobulėti varžybose ir eiti pirmyn?

Dalyvauk tarpfakultetinėse Rektoriaus Taurės varžybose:

Kovok už savo padalinio garbę ir dalyvauk tarpfakultetinėse Rektoriaus Taurės varžybose varžybose - išbandyk savo jėgas lengvosios atletikos, kroso, plaukimo, rankos lenkimo, aerobikos, krepšinio, futbolo, svarsčių kilnojimo, stalo teniso arba keliautojų sporto rungtyse.

 Esi iniciatyvus ir veiklus?

Tapk SSC savanoriu!

Siūlyk idėjas, padėk organizuoti renginius, o jei turi žinių ir noro, kviečiame prisijungti prie mūsų informacijos sklaidos komandos ir rašyti tekstus pasirinktomis sporto ar sveikos gyvensenos temomis.

                                                                                                           

Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centras įsikūręs trijose Vilniaus miesto vietose:

  • Saulėtekio al. 2 (prie „Niujorko“ bendrabučių) - administracija ir sporto salės.
  • Saulėtekio al. 26 („Mėlynoji“ salė) - sporto salės.
  • M. K. Čiurlionio g. 21/27 (Medicinos f. vidiniame kieme) - sporto salės.

Kilus klausimams, rašyk arba skambink 8 5 219 3032 ir visada padėsime.

Laukiame tavęs!