LSKL mažasis finalas: KTU - VU

Data: 2019-02-18, 17:00 - 21:00
Trukmė: 4 Hours

Vasario 18 dieną (pirmadienį) Kaune, VDU sporto centro salėje (Technikos g. 18R), vyks 21-ojo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezono pajėgiausių vaikinų ekipų kovos.

Nuo 17 val. dėl LSKL bronzos medalių susikaus šį sezoną ne kartą stebinę Vilniaus universiteto (VU) krepšininkai ir Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai.

Nuo 19 val. – didysis LSKL finalas, kuriame jėgas surems daugkartiniai Europos ir Lietuvos studentų čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai ir praėjusio sezono bronzniai prizininkai Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentai.

LSKL Didysis finalas

Sportas SSC

Sportas studentams

Kviečiame visus prisijungti prie Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centro organizuojamų fizinio aktyvumo veiklų. Kartu sportuokime...