lengvoji ZarankaiteVasario 21-22 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuris išsiskyrė bene didžiausiu skaičiumi dalyvių, kurie yra Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatai. Įspūdingame renginyje dalyvavo Vilniaus universiteto lengvosios atletikos rinktinės nariai, vadovaujami trenerės Jūratės Armonienės.

Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (EVAF) magistrantė, Lietuvos olimpinės rinktinės narė Airinė Palšytė iškovojo sidabro medalį šuolio į aukštį rungtyje. Jaunimo grupėje taip pat Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (EVAF) studentė Hanna Zikeyeva 400 m rungtyje iškovojo 3-ąją vietą ir bronzos medalį. Medicinos fakulteto studentė Gunda Jakimavičiūtė  60 m distanciją nubėgo per 7,91 s ir  A finale užėmė 6-ąją vietą, 60 m vaikinų tarpe Fizikos fakulteto magistrantas Rokas Silkinis pateko į  B Finalą ir distanciją įveikęs per 7,25 s liko 6-oje pozicijoje, o EVAF alumnas Giedrius Rupeika finišavo ketvirtas.

Asmeninį rekordą pagerino Filosofijos fakulteto alumnas, 3000 m bėgime Jaunius Strazdas iškovojo 4-ąją vietą su rekordiniu 8.56;67 s laiku. Tos pačios distancijos bėgime dar vienas Filosofijos fakulteto studentas Gediminas Janušis užėmė 10-ąją vietą. O rutulio stūmimo rungtyje jėgas demonstravo Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto studentė Eglė Zarankaitė (nuotraukoje viduryje), kuri iškovojo 5-ąją vietą.

Džiaugiamės ir sveikiname VU studentus bei Universiteto rinktinės trenerę J. Armonienę.

Alfredo Pliadžio užfiksuotos akimirkos iš čempionato čia.