Spalio 12 d. visus Vilniaus universiteto studentus kviečiame dalyvauti pirmajame Vilniaus universiteto studentų šachmatų čempionate. Šių varžybų tikslas - populiarinti šachmatus studentų tarpe, išaiškinti pajėgiausius Universiteto šachmatininkus bei žinoma, gerai praleisti laiką.

Kviečiami dalyvauti visi dabartiniai Vilniaus universiteto studentai, nepriklausomai nuo pakopos bei studijų formos, įskaitant ir esančius akademinėse atostogose ar sustabdžiusius studijas. Dalyvauti gali ir pagal mainų programą VU studijuojantys kitų universitetų studentai. Užsienio valstybių studentai priimami, jei iki varžybų pradžios pateikia savo FIDE ID.

Laikas: 2019 m. spalio 12 d. (šeštadienis), nuo 10:00 val.

Vieta: VU Sveikatos ir sporto centras (Saulėtekio al. 2), II aukšto Universalioji salė.

Atvykimas į varžybas ir registracija vykdoma iki 10:50 val.

Varžybų atidarymas

1-3 ratai

Kavos/arbatos pertrauka

4-7 ratai

Varžybos bus vykdomos 7 ratų šveicariškąja sistema pagal FIDE greitųjų šachmatų taisykles. Laiko kontrolė –  12 min + 5 s už kiekvieną atliktą ėjimą. Turnyras registruojamas FIDE. Laimi dalyvis, surinkęs daugiausia taškų.

1-3 prizines vietas vyrų ir moterų įskaitose užėmę dalyviai apdovanojami medaliais ir diplomais.

Čempionato nuostatai

Išankstinė registracija vykdoma iki spalio 11 d. imtinai, užpildant dalyvio registracijos formą https://tiny.cc/VUchess19.

Kontaktai pasiteiravimui:

Andrius Paulauskas – tel. +37069623502, el. paštas