Sidebar

Airinė Palšytė. A. Pliadžio nuotrauka

airine palsyte 73582280Šeštadienį Vilniaus manieže vykusiose LLAF taurės varžybose įspūdingą rezultatą pasiekė geriausia šalies lengvaatletė, VU Ekonomikos fakulteto studentė Airinė Palšytė. A. Palšytė pirmais bandymais įveikė 180 cm, 185 cm, 190 cm aukščius, vėliau perkėlė kartelę į 2 m aukštį. Trečiuoju bandymu peršokusi 2 metrų iškeltą kartelę, A. Palšytė tapo Lietuvos rekordininke šuolio į aukštį rungtyje. Tai yra ne tik geriausias visų laikų pasiekimas šalies istorijoje, bet ir geriausias sezono rezultatas pasaulyje.

Praėjusią savaitę Vokietijoje A. Palšytė pergalingai startavo ir 2017-ųjų metų pirmose tarptautinėse varžybose: sportininkė tapo nugalėtoja bei pranoko olimpinę čempionę Ruth Beitia.

Rekordinio šuolio video

Šį savaitgalį VU lengvaatlečių laukia vienas svarbiausių metų startų. Sportininkai Klaipėdoje varžysis Lietuvos universitetų studentų žiemos lengvosios atletikos čempionate.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos