Kaledoms svarmenys

Nuotraukoje - VU sunkumų kilnojimo rinktinės nariai, prisidėję prie sumanymo išpildyti Tomo Kalėdinę svajonę. Asmeninio archyvo nuotrauka.

Artėja gražiausios metų šventės - Kalėdos ir Naujieji metai. Belaukdami jų perkame dovanas, puošiame namus, siunčiame sveikinimo atvirukus, tačiau aplink mus yra daugybė žmonių, kurie per šventes negali sau leisti įsigyti daiktų, kurių jie taip nori.

VU Sveikatos ir sporto centro sunkumų kilnojimo rinktinė neliko abejinga 13-mečio Tomo svajonei turėti 2 svarmenis po 10 kg, kad galėtų sportuoti ir siekti rezultatų šioje sporto šakoje. Prie sumanymo išpildyti berniuko svajonę labai noriai prisidėjo tiek buvę VU jėgos sporto komandos atstovai, tiek pirmakursiai.

Didžiuojamės, kad VU Sveikatos ir sporto centre žmonės ne tik sportuoja ir siekia savo asmeninių tikslų, bet ir prisideda prie to, kad ir kiti galėtų siekti savo tikslų.