DSC 0829

Rektoriaus taurės rankų lenkimo varžybų nugalėtojai

Ketvirtadienį, gruodžio 1 d., VU Mėlynojoje salėje stipriausi fakultetų studentai varžėsi Rektoriaus taurės rankos lenkimo varžybose.

Nenugalima merginų tarpe buvo ir čempionės titulą iškovojo Medicinos fakulteto studentė Modesta Domeikaitė. Antrosios vietos laimėtoja tapo Matematikos ir informatikos fakulteto studentė Dominyka Stanaitytė, o trečią vietą užėmė Medicinos fakultete studijuojanti Ina Mylko.

DSC 0578

Vaikinų kategorijoje aukso medaliu pasipuošė Matematikos ir informatikos fakultete studijuojantis Mindaugas Jaras. Antrą vietą iškovojo praėjusių metų nugalėtojas Erikas Laugžemys (Medicinos f.), trečiosios vietos laimėtoju tapo Arnas Vilmantas (Fizikos f.).

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Medicinos fakulteto studentai, antrą vietą užėmė Fizikos fakulteto studentai, treti - Matematikos ir informatikos fakulteto studentai.

Varžybose dalyvavo 15 merginų ir 13 vaikinų.

Varžybų rezultatai