K.Zajanckovskaja

Istorijos fakulteto studentė Kristina Zajančkovskaja. Nuotrauka - doc. J. Armonienės

Šių metų lapkričio 25 dieną Jono Basanavičiaus tėviškėje Ožkabaliuose jau 16-ą kartą vyko bėgimas, skirtas J. Basanavičiaus 165-osioms gimimo metinėms paminėti.

Kaip ir kasmet, šiame bėgime dalyvavo ir Vilniaus universiteto bėgikų komanda. Iš viso varžybose rungėsi daugiau nei 130 bėgikų. Visi dalyviai turėjo įveikti 5,9 km kalnuotą trasą.

VU komandos narė, Istorijos fakulteto studentė Kristina Zajančkovskaja laimėjo bėgimą ir tapo absoliučia čempione.

Puikiai distanciją įveikė Filosofijos fakulteto studentė Julita Slipkauskaitė, kuri finišavo penkta. Medicinos fakulteto studentė Laura Kemeklytė finišavo šešta, Filosofijos fakultete studijuojantis Jaunius Strazdas  - šeštas, absolventas Gediminas Janušis - tryliktas, Matas Kazlauskas - dvidešimt septintas. Jaunimo grupėje Rokas Morkūnas finišavo aštuntas.