Aiste2 copy

Rudenišką paskutinįjį lapkričio antradienį Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centras bei Lietuvos tautinis olimpinis komitetas šiltai kviečia į uždaromąjį renginių ciklo „Sporto kino vakarai: Asmenybės, kurios įkvepia“ seansą bei diskusiją.

Vakaro metu bus rodomas 2015 m. dokumentinis filmas „Walk on“, kuriame pasakojama vaikino, iš tėvų paveldėjusio ŽIV ir susiduriančio su negalia, istorija, kai dalis kūno naikina save, tačiau žmogus kovoja ir nepasiduoda. Filme dokumentuojami momentai, kai filmo herojus, kuris pakeitė vežimėlį vaikštykle, vaikštyklę - ramentais, o ramentus - lazda, ruošiasi į 10 kilometrų maratoną „AIDS Walk“, semdamasis įkvėpimo ir įkvėpdamas kitus, bei jame dalyvauja.

Po filmo žiūrovų lauks diskusija su medikais bei socialiniais darbuotojais apie žmogaus fiziologiją, negalią, ŽIV, stigmatizaciją bei kitas filme gvildenamas temas. Diskusiją moderuos Aistė Krušinskaitė - charizmatiška krepšininkė, nė dienos nepraleidžianti be ratų po stuburo traumos.

Aistė garsėja savo pasirodymais „Humoro šou“ talentų scenoje, epizodiniu vaidmeniu filme „Gautas iškvietimas“  bei įkvepiančiomis kalbomis edukaciniuose renginiuose.

Renginys vyks lapkričio 29 d. 18 val. Vilniuje, MKIC (Saulėtekio al. 5, 1 aukšte). Renginio informacija socialiniame tinkle: facebook.