lsfl VU KTU

Nuotr. šaltinis - LSFL

Spalio 19 dieną Kaune vyko Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) I-ojo rato 5 turo varžybos. VU futbolo komanda žaidė su antrą vietą turnyrinėje lentelėje užimančia KTU ekipa. Pirmojo rato varžybose be pralaimėjimų žengiantys VU futbolininkai, rezultatu 2:0 įveikę varžovus, pergalę iškovojo ir šiose rungtynėse. Įvarčius pelnė Fizikos fakulteto studentas Paulius Juška ir Ekonomikos fakultete studijuojantis Chukwuebuca Franc Nebeolisah. P. Juška rinktinės sudėtyje šį sezoną jau įmušė tris įvarčius į priešininkų vartus.

Pirmadienį, spalio 24 d. 16 val., savo aikštėje VU komanda žais paskutines I-ojo rato rungtynes su sėkmingai šį sezoną startavusia VDU komanda.