irklavimas

Nuotraukos autorius - R. Kniukšta

Šeštadienį, rugsėjo 17 d., Kupiškio mariose vyko Lietuvos studentų irklavimo čempionatas.

VU irkluotojų komanda šiais metais grįžo su trečios vietos taure. Antrą vietą užėmė Klaipėdos universitetas, o nugalėtojais tapo VGTU studentai.

Individualioje įskaitoje puikiai pasirodė VU merginų dvivietė valtis, kurioje irklavo Informatikos fakulteto pirmakursė Laura Stankutė ir Filosofijos fakulteto magistrė Indrė Šauklytė. Vaikinų keturvietės komanda: Simonas Utkus (Medicinos fakultetas), Lukas Brasiūnas (Komunikacijos fakultetas), Karolis Paliukas (Tarptautinė verslo mokykla) ir Adomas Klimantavičius, įtemptoje kovoje nusileidę VGTU keturvietei, iškovojo sidabro medalius.

Kitose valčių klasėse prizines vietas užėmė dvivietę irklavę Simonas Utkus ir Lukas Brasiūnas (trečia vieta) bei vienviete distanciją įveikusi Laura Stankutė (antra vieta). Filosofijos fakulteto studentas Džiugas Kuliešius su vienviete valtimi liko ketvirtoje vietoje. Dvivietėje valtyje Dž. Kuliešiaus ir Karolio Paliuko duetas užėmė ketvirtą vietą.

Kartu su Lietuvos studentų čempionatu Kupiškyje vyko ir Lietuvos irklavimo federacijos taurės trečiasis etapas. Medalius ir nugalėtojų taures bei piniginius prizus išsidalino geriausi Lietuvos irkluotojai.

Studentų čempionate negalėjo dalyvauti geriausia VU sportininkė Komunikacijos fakulteto studentė Milda Valčiukaitė. Puikus sportininkės sezonas, laimėti bronzos medaliai Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse įkvepia siekti pergalių ir kitus studentus.

Sveikiname Mildą Valčiukaitę ir visus VU studentus irkluotojus su aukštais sportiniais rezultatais bei linkime pergalių tolimesnėse kovose!