orientavimasis

Saulėtą „auksinio“ rudens ketvirtadienio pavakarę šalia Saulėtekio esančiame Aukštagirio miške vyko masinės orientavimosi varžybos.

Pagal sudėtingumą pasirinktą trasą buvo galima įveikti laisvai pasirinktu laiku nuo 16 val. iki 19 val. Dalyvavimas (kompaso ir kortelės nuoma bei žemėlapis) VU bendruomenės nariams suteikiami nemokamai.

Įdomiai paruoštas trasas įveikė gausus būrys VU darbuotojų ir studentų. Dalyviai galėjo pasirinkti trasą pagal savo pajėgumą nuo lengvos, trumpos iki gerokai ilgesnės ir sudėtingesnės. Startuoti galėjo  visi norintys, be išankstinės registracijos – tereikėjo atvykti į varžybų vietą pasirinktu laiku nuo 16 iki 19 val.

Orientavimasis – tai puiki priemonė aktyviai pailsėti po dienos darbų arba mokslų, tuo pačiu su gerom emocijom daugiau laiko praleisti gamtoje, susipažinti su orientavimosi sportu bei įveikti miškuose išsidėsčiusias trasas.

Kitą ketvirtadienį, rugsėjo 22 d., kviečiame į orientacinį žygį, taip pat šalia Saulėtekio esančiame Dvarčionių miške.

Daugiau informacijos apie orientavimosi trasas ir startus: čia

Nuostatai: čia