DSC 0012

Birželio 6-10 ir 13-17 dienomis Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centre vyko kasmetinė universiteto darbuotojų vaikų vasaros stovykla.

Į pirmąją pamainą energingai sugužėjo vasariškai nusiteikę 7-9 metų, o į antrąją - 10-11 metų amžiaus stovyklautojai.

Programą šiemet sudarė tokie auksine stovyklos tradicija tapę užsiėmimai kaip paskaita apie sveiką gyvenseną, susipažinimai su sporto šakomis – lengvąja atletika, futbolu, fechtavimusi, plaukimu, orientavimosi sportu – bei Vilniaus universiteto žygeivių klubo organizuojamas pėsčiųjų žygis Saulėtekio apylinkių miškuose.

Stovyklos programa buvo papuošta ir anglų kalbos pamokomis, šokių treniruotėmis bei apsilankymu Sveikatos ir sporto centro kaimynystėje įsikūrusiame VU Zoologijos muziejuje. Vyresnieji stovyklautojai džiaugėsi ir galimybe apsilankyti CERN muziejuje, pasisekimo sulaukusiu Kendo užsiėmimu bei pačių organizuotu renginiu "Talentų universitetas".

Stovyklos metu energingaisiais stovyklautojais pamainiui rūpinosi šaunūs vadovai:  Filosofijos fakulteto studentės Monika Meilutė ir Aistė Matulionytė (savanorė), dėstytojas, psichologijos daktaras Donatas Noreika, moksleivė Augustė Šuminaitė (savanorė) ir Ekonomikos fakulteto studentė, aerobikos instruktorė Paulina Launagaitė, kuriai talkino Medicinos fakulteto studentė Žyginta Launagaitė (savanorė).

Treniruotes bei paskaitas stovyklautojams vedė Sveikatos ir sporto centro dėstytojai doc. dr. Jūratė Armonienė, doc. dr. Ramunė Žilinskienė, lekt. Rimantas Turkis, Edvardas Malkevičius, lekt. Džiuljeta Liepinaitienė, Andrius Uziela ir lekt. Romualdas Kniukšta. Užsiėmimus taip pat organizavo ir rūpestingosios viešnios Valentina Keraminienė, Užsienio kalbų instituto dėstytoja Birutė Palovienė ir Psichologinio konsultavimo ir mokymų centro darbuotoja VU psichologijos doktorantė Ieva Vasionytė.

Už pagalbą ir bendradarbiavimą stovykloje tuo pačiu norisi padėkoti draugiškiesiems VU Žygeivių klubo žygeiviams, linksmajam VU Kendo klubui, entuziastingosioms plaukimo treniruotes vedusioms trenerėms ir Filologijos fakulteto kavinės vadovui Algiui, stovyklos metu tiekusiam spalvingos skonių paletės maistą! Vienas jaunasis stovyklautojas prisipažino jau vien dėl ypatingosios lazanijos kaskart laukiantis stovyklos ištisus metus.

Galime tik pridurti, jog renginiui praėjus, nužvelgdami į koridoriuose likusius vaikų piešinius, kitų metų nekantriai laukiame ir mes, VU Sveikatos ir sporto centro komanda!

Tad, - iki susitikimo kitą birželį. Šaunioje, spalvingoje VU vaikų vasaros stovykloje! Šiltai lauksime.